Львів / Каталог закладів у місті Львів / Ресторан Panorama (Панорама)

Ресторан Panorama (Панорама)

Panorama
?
Львів, c. Стрілки, Львівська обл.
?
Все фотографии
Ресторан Panorama (Панорама)
Львів, c. Стрілки, Львівська обл.
Львів, c. Стрілки, Львівська обл.
+38 067 373 6850
Кухня:  Здорова Їжа
Середній чек: 
$$$$
Опис
Елегантний заміський ресторан «Panorama» зустрічає своїх гостей на території готельного палацово-паркового комплексу з концепцією оздоровлення та відпочинку «Edem Resort Medical & SPA». Заклад розмістився недалеко від Львова, у селі Стрілки. Інтер'єр ресторану оформлений у сучасному стилі - пастельні сірі й пісочні відтінки, дивани й крісла з подушками, невеликі столики, панорамні вікна з мальовничим виглядом на озеро і ліс, вази з живими квітами, яскраві картини. Основу меню складають по...

Елегантний заміський ресторан «Panorama» зустрічає своїх гостей на території готельного палацово-паркового комплексу з концепцією оздоровлення та відпочинку «Edem Resort Medical & SPA».

Заклад розмістився недалеко від Львова, у селі Стрілки.

Інтер'єр ресторану оформлений у сучасному стилі - пастельні сірі й пісочні відтінки, дивани й крісла з подушками, невеликі столики, панорамні вікна з мальовничим виглядом на озеро і ліс, вази з живими квітами, яскраві картини.

Основу меню складають популярні страви європейської, італійської, французької, української кухонь, які готують з натуральних свіжих продуктів за оригінальними авторськими рецептами шеф-кухаря.

У барній карті акцент зроблено на асортименті вишуканих європейських вин і коктейлі.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!