Кав'ярня Світ кави

Світ кави
?
Львів, пл. Катедральна 6
?
Все фотографии
Кав'ярня Світ кави
Львів, пл. Катедральна 6
Львів, пл. Катедральна 6
+38 032 297 5675
Середній чек: 
$$$$
Опис
Одна з кав'ярень мережі закладів «Світ кави» міститься на площі Катедральній в історичній частині Львова, поруч із каплицею Боїмів. У розпорядженні гостей три зали, а також відкрита тераса, яка працює в теплу пору року. Затишний інтер'єр закладу оформлено в пастельних пісочних і шоколадних відтінках, а декоративне оздоблення доповнює колекція старовинних кавомолок. У меню гості знайдуть комплексні сніданки, а також великий вибір десертів - кекси, круасани, тарта, тістечка, торти, печиво. Сер...

Одна з кав'ярень мережі закладів «Світ кави» міститься на площі Катедральній в історичній частині Львова, поруч із каплицею Боїмів.

У розпорядженні гостей три зали, а також відкрита тераса, яка працює в теплу пору року.

Затишний інтер'єр закладу оформлено в пастельних пісочних і шоколадних відтінках, а декоративне оздоблення доповнює колекція старовинних кавомолок.

У меню гості знайдуть комплексні сніданки, а також великий вибір десертів - кекси, круасани, тарта, тістечка, торти, печиво.

Серед фірмових страв кав'ярні відзначають:

  • львівський сирник з курагою й родзинками,
  • круасан з джемом і шоколадом,
  • лимонний кекс з родзинками, курагою, інжиром і горіхами «Дзядек»,
  • лимонно-шоколадний маслянистий бісквіт,
  • морозиво «Світ кави» з мигдалем, меленою кавою і шоколадом.
У карті напоїв представлено понад 30 різних кавових напоїв.

Гості можуть замовити класичні кавомікси: лате, моко, капучино, мак’ято, глясе, кавові коктейлі на основі еспресо, а також каву, приготовану альтернативними способами: кемекс, пуровер, френчпрес.

Крім того, у кав'ярні готують какао, гарячий шоколад з морозивом, гарячий шоколад по-італійськи, по-віденськи, по-французьки, молочні шейки й чаї.

Сайт: svitkavy.com
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!