Христофор

ЛУК ім. Св. Христофора
?
Львів, вул. Івана Франка 3
?
Все фотографии
Христофор
Львів, вул. Івана Франка 3
Львів, вул. Івана Франка 3
+38 096 320 8774
Середній чек: 
$$$$
Опис
Недалеко від Домініканського собору, на вулиці Івана Федорова, розмістився паб «Христофор», названий на честь покровителя всіх мандрівників. У розпорядженні гостей один просторий основний зал з барною стойкою, а також відкритий майданчик, який працює в теплу пору року. Оригінальний інтер'єр доповнюють різьблені меблі з темних порід дерев, стеля з різьблених балок, арки, цегляне муровання, а також зображення на одній зі стін закладу святого Христофора з собачою головою. Тут гостям представлени...

Недалеко від Домініканського собору, на вулиці Івана Федорова, розмістився паб «Христофор», названий на честь покровителя всіх мандрівників.

У розпорядженні гостей один просторий основний зал з барною стойкою, а також відкритий майданчик, який працює в теплу пору року.

Оригінальний інтер'єр доповнюють різьблені меблі з темних порід дерев, стеля з різьблених балок, арки, цегляне муровання, а також зображення на одній зі стін закладу святого Христофора з собачою головою.

Тут гостям представлений широкий асортимент розливного та пляшкового пива різних українських пивоварень.

Крім того, у меню є популярні страви європейської кухні.

Акцент зроблено на різних закусках, серед яких виділяють кукурудзяні чіпси з гуакамоле, брускети з анчоусами й авокадо, сирне тако з телятиною, куряче тако з овочами й кисло-солодким соусом.

У денний час гості можуть замовити комплексні обіди.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!