Головна / Ресторани

Вишневе, вул. Європейська 31-А
Toloka
пн-вс 09:00-22:00
Вишневе, вул. Європейська 31-А
Кухня: Вегетаріанська, Європейська, Єврейська, Морепродукти, Українська, Рибна, Галицька, Закарпатська, Одеська
BIRUZA Банкетний зал
Вишневе, с. Святопетровское вул. Богдана Хмельницького 28А
BIRUZA Банкетний зал
Вишневе, с. Святопетровское вул. Богдана Хмельницького 28А
Кухня: Вегетаріанська, Європейська

О команде Tomato

Ми - це невелика команда ентузіастів з України. Ми поставили перед собою місію: зробити так, щоб де б в Україні ви не знаходилися, ви завжди могли смачно поїсти.

Як ми це робимо? Для початку, ми зібрали приголомшливу команду професіоналів - фахівців з дизайну, програмування, маркетингу, копірайтерів, а за сумісництвом - любителів гарної їжі. З їх допомогою ми створили Томато.

Томато допомагає своїм користувачам знайти цікаві місця неподалік. Наша команда регулярно зв'язується з ресторанами - таким чином ми забезпечуємо актуальність інформації. Друга частина нашої команди - це самі користувачі, які діляться своїми враженнями і допомагають один одному у виборі кращих місць.

Ми працюємо і з ресторанами. Для них ми надаємо зручні інструменти для редагування інформації про себе - в результаті відвідувачі отримають максимум інформації, а ресторан зможе зосередитися на тому, чим він любить займатися більше всього - смачній їжі.

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!