Переглядів: 3908 Час на прочитання: 2 хв
Рецепт дня

Від традиційних японських рецептів до сучасних інтерпретацій, кожен вид суші має свою унікальну історію та смак. Тож, розглянемо 10 найпопулярніших видів суші, їх особливості та секрети приготування, а замовити їх легко можна скориставшись доставкою суші у Львові.

Нігірі: Суші в їх класичному вигляді

Нігірі – це, мабуть, найвідоміший вид суші. Це невеликий шматочок вареного рису зверху з шматочком свіжої риби або морепродуктами. Нігірі часто подають з васабі та соєвим соусом. Головне у нігірі – це свіжість інгредієнтів.

Макі: Рулетики з незліченними варіаціями

Макі – це рулетики з рису, які обгортають норі (сушені водорості) і заповнюють різними начинками. Існує безліч варіацій макі: від простих рулетів з огірком до екзотичних комбінацій з різними соусами та приправами.

Темакі: Конуси з рису та начинки

Темакі – це вид суші, який виглядає як конус, зроблений з норі, із наповненням з рису, риби та овочів. Цей вид суші зручно їсти руками, і він часто подається в японських барах.

Сашимі: Есенція смаку без рису

Хоча сашимі технічно не є суші (адже вони не містять рису), цей вид часто асоціюється з суші. Сашимі – це тонко нарізана свіжа риба або морепродукти, які подаються з васабі та соєвим соусом.

Чірадзі: Суші на тарілці

Чірадзі – це страва, яка складається з шару суші-рису, покритого різноманітними начинками. Це можуть бути шматочки риби, овочі, ікра та інші інгредієнти.

Гункан: «Бойові кораблі»

Гункан – це вид суші, де норі утворює невелику чашу, яка заповнена рисом та різноманітними начинками, наприклад, ікрою або морським їжаком.

Ошізуші: Пресовані суші

Ошізуші – це пресовані суші, де рис і начинка ущільнені в прямокутну форму. Це дозволяє начинці та рису добре утримуватися разом.

Інарі: Суші в кишеньці з тофу

Інарі – це суші, де рис поміщається в маленькі кишеньки зі смаженого тофу. Цей вид суші відрізняється солодкуватим смаком і є популярним серед вегетаріанців.

Кайсекі-ріорі: Вишуканий вибір

Кайсекі-ріорі – це не просто вид суші, а цілий набір страв, який включає різні види суші, супи, запечені та варені страви. Ця вишукана страва вимагає великої майстерності під час приготування.

Ці 10 видів суші відображають різноманіття та його здатність цієї страви адаптуватися до сучасних смакових уподобань. Незалежно від того, чи ви віддаєте перевагу класиці, чи прагнете нових смакових вражень, суші завжди пропонують щось особливе.

Поділитися:

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 3.6 / 5. Кількість оцінок: 7

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Показати все

Читати статті про Лайфхаки

Показати все Показати все

Читати статті про Новости

Показати все Показати все

Читати статті про Рецепт дня

Показати все