Новости

У Києві на Позняках відкрився новий простір гастрономічного задоволення. Патіо кафе Естетичний Галамидер – затишне та водночас вишукане місце, де кожен знайде щось до смаку. Tomato.ua розповість детальніше про заклад.

Ресторан Естетичний Галамидер розташувався у сучасному районі за адресою: вулиця Олени Пчілки 7б. Це чудове місце для відпочинку дорослих і дітей.

Тут на вас чекають не просто традиційні страви, а смаколики з витребеньками.

Шеф-кухар Ігор Стрижало, який має досвід створення страв у кращих ресторанах України та на Близькому Сході, розповідає: «У Галамидері ми дещо видозмінюємо традиційні рецепти – додаємо до них нові нотки, інгредієнти, смаки».

Наприклад, соус карбонара подається не з пастою, а з картопляними ньоками (195 грн). А до класичного салату з телятиною (395 грн) додають – соус кімчі. Також у меню є страви з легендою. Одна з них – Омлет матусі Пуляр (125 грн).

Окрім основної зали у стилі екомодерн та зали для приватних банкетів, у ресторані є дитяча кімната з професійним вихователем, власна кондитерська, пекарня, а також простора відкрита тераса – острівець природи у кам’яних джунглях.

У патіо кафе можна завітати на сніданок або на ланч із партнерами, замовити дитяче свято чи приватний банкет або почілити з друзями на терасі під кальян-меню.

Дізнався про новий заклад — задонать на ЗСУ!💙💛

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу під час війни вчасно!

Ароматна піца в Києві: де шукати «шматок спокійного життя»?

 

 

 

Поделиться:
Показать все

Читать статьи о Киев

Показать Все Показать все

Читать статьи о Куда пойти

Показать Все Показать все

Читать статьи о Куда пойти в Киеве

Показать Все Показать все

Читать статьи о Куда пойти в Киеве

Показать Все Показать все

Читать статьи о Новости

Показать Все