Сім’я ресторанів Gastrofamily Дмитра Борисова набирає спецзагін хранителів «кухонних військ». Tomato.ua розповість детальніше.

Gastrofamily набирає спецзагін хранителів «кухонних військ». Кожен небайдужий може нагодувати захисників і всіх, хто потребує допомоги.

??Як потрапити?

Забезпечити на тиждень гарячими обідами військового, лікаря, комунальника або одного українця, який вимушено покинув свою домівку.

?? Як це зробити?

Переказати 700 гривень (або еквівалент в будь-якій валюті світу) на рахунок «кухонних військ».

Реквізити за посиланням на сторінці Дмитра Борисова у Facebook.

Отримані кошти закриють витрати на продукти, оплату праці кухарів, комунальні платежі та паливо. Адресат допомоги отримає 7 гарячих обідів з 2-3 страв щоденно.

??Як я дізнаюся, як ви витратили ці кошти і чи отримав адресат допомогу?

Команда Gastrofamily додає до кожного набору з їжею вітальну листівку з вашим іменем. Ви також отримаєте фото.

??Як взяти участь і стати хранителем «кухонних військ»

Потрібно виконати всього 3 прості кроки:

1. Крок 1. Підтримати «кухонні війська» на 700 гривень або більше.
  2. Крок 2. Заповнити коротку форму: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc2yXNNnHwvwM…/viewform
  3. Крок 3. Дочекатися фотозвіту та сертифікату посвяти в «Хранителі кухонних військ».

Долучайтеся до допомоги та робіть репост?

Раніше Tomato.ua розповідав про діяльність кухонних військ Gastrofamily у час війни.

Le Grill у Києві: пригощаємо кавою та круасаном наших захисників?