#годуємозахисників – з перших днів війни ресторани Rock&Roll, One Gogi, BnB, pub Time, Поплавок і Неизвестный Петровский щодня готують для ЗСУ, тероборони, лікарень і усіх, хто цього потребує. Tomato.ua розповість детальніше про допомогу під час війни від закладів Дніпра та Запоріжжя.

Зараз нам почали доволі масово допомагати небайдужі люди, тому ми вирішили що правильно буде звітувати щодня за пророблену роботу.

Вчора, 15 березня, приготували рекордну для себе кількість порцій для ЗСУ – 2908.

Команда Rock&Roll разом із партнером розробила спеціальний пакетик їжі для захисників України. У ньому – 350 г рису, 100 г м’яса з підливкою. Продукти зберігаються у вакуумному пакетику. Поруч із ним – пакетик-грілка та інструкція.

Інструкція доволі проста:

1. Залити у пакетик-грілку 50 г води.
  2. Покласти пакетик із їжею на грілку.

За допомогою хімічної реакції їжа розігрівається. Таким чином військові отримають гарячу їжу у польових умовах без використання вогню.

До допомоги можуть долучитися усі небайджужі – продуктами, посудом, коштами.

Також ми потребуємо допомоги, аби продовжувати допомогу ??армії??‼️

Необхідно:

• Одноразовий посуд для перших і других страв;
  • Крупи;
  • Яйця;
  • Овочі;
  • М’ясо;
  • Олія і т.д.

Або можна допомогти фінансово переказом на картку Моно. Деталі та реквізити у дописі.

Грузинський ресторан з традиційними стравами One Gogi, Cocktail Bar / Breakfast Bar, BnB і спортивний паб pub Time запрошують у гості – заклади відчинені. Також ви можете замовити доставку від цих ресторанів або від Rock&Roll на сайті. Таким чином ви підтримаєте заклади Запоріжжя та Дніпра з їх ініціативною. Для гостей працюють по меню. Частину виручених коштів передають військовим і госпіталям.

Крім їжі, заклади допомагають захисникам України теплом: спальниками, речами тощо.

?????? Все буде Україна ??????

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

В Україні створили сайт для працевлаштування біженців за кордоном

Читати статті про Днепр

Читати статті про Запорожье