Чернигов

З першого дня війни крафтові пивовари світу зголосилися допомагати українським біженцям і усім, хто потребує допомоги. Пивоварня «Правда» розпочала благодійну ініціативу для допомоги українцям під час війни. Tomato.ua розповість детальніше про #makebeernotwar і #brewforukraine.

Війна триває вже понад два місяці. Коли все почалося, крафтові пивовари вирішили об’єднатися для допомоги українцям. Про це розповів львівський заклад Театр пива «Правда».

Українська пивоварня «Правда» відкрила рецепти та запрошує варити пиво по всьому світу.

Варіння пива зараз для нас є надією на підтримку.

Ініціатива розпочалася 16 березня та набирає обертів.

Наразі 472 пивоварні підтвердили, що вони діляться рецептами спільноти крафтового пивоваріння в Україні, зокрема «Правда», «2085», «Андервуд», «Варвар». Також багато хто розробив унікальні рецепти та етикетки для #makebeernotwar.

Зокрема, 30 березня пивовари з Barossa Valley Brewing, Route 9 distillery та Prancing Pony Brewery зустрілися, щоб зварити пиво для України. Разом вони створили лімітований випуск пива Futin (puck futin) за рецептом пивоварні Правда.

Це була дивовижна зустріч, на якій ми всі заспівали гімн України. Наші думки з народом України, і ми не можемо дочекатися, щоб передати весь прибуток від цієї співпраці.

Разом, як один!

Puck futin – це «зухвалий» американський червоний ель з трав’янистим цитрусовим ароматом і смаками хмелю Columbus і Cascade.

Усі кошти від цього проєкту будуть передані благодійним організаціям на гуманітарну допомогу та медичну підтримку в Україні (Medicines San Frontiers), а також допомогу українським біженцям, які прибули до Австралії через війну.

А пивоварня Mikkeller Brewing San Diego в Каліфорнії створила пиво Червоні очі. Це India Pale Ale, кошти від продажу якого підуть відправлять на допомогу Україні.

Театр пива Правда звертається до пивоварів:

Ми просимо пивоварів з усього світу ділитися файлами етикеток та своїми рецептами, надіславши файли на скриньку: [email protected].

Тож просять кожну пивоварню надати:

• оновлення про зроблені пожертви;
  • передбачувану загальну суму пожертв;
  • посилання на основні ЗМІ, а також на новини соціальних мереж;
  • зображення та відео з вашої taproom;
  • пропозиції щодо залучення додаткових проектів зі збору коштів для домашніх пивоварів, любителів пива тощо.

Для організації̈ та ініціювання збору коштів потрібно чимало часу та зусиль і ми вдячні усім, хто долучився.

❗Ви теж можете долучитися! Заклад створив благодійну організацію, яка піклується про біженців та готує для людей. Кожен може зробити грошовий переказ для допомоги. Деталі та реквізити на сторінці Правда в Instagram.

У полі опису переказу важливо написати «Правда» або «BrewForUkraine».

Слава Україні!??

#brewforukraine

Благодійний кулінарний онлайн майстер-клас Happyfood: допомога українцям, які постраждали під час війни

Читати статті про Винница

Читати статті про Днепр