Ресторан OTDOHNULI на озері Тельбін відновив роботу! Тепер заклад готує не лише для військових, але й для гостей. Tomato.ua розповість детальніше.

З початку війни команда OTDOHNULI щодня готує сніданки, обіди та вечері для наших захисників.

Любі УКРАЇНЦІ ??????

У цей нелегкий для усіх нас час ми маємо бути сильними та не дати ворогу зламати нас!

Хлопці, військові, дякуємо за світанки та заходи сонця ???

Для того, щоб зберегти робочі місця та підтримати економіку країни, ресторан OTDOHNULI на озері Тельбін вирішив відчинити свої двері для відвідувачів.

Ви можете скуштувати різноманітні страви грузинської кухні та гарячі напої, щоб зробити свій вклад в економіку країни. Приходьте на сніданок, обід і ранню вечерю! На сніданок пропонують соковиті сирники з домашнім варенням ? і сметаною та омлет з сиром сулугуні й зеленню.

У закладі також працює пекар ??‍?, який приготує гарячі хачапурі з меню.

В OTDOHNULI  на гостей чекають кожного дня з 10:00 до 18:00 за адресою вул. Шумського, 3А.

Ароматні страви та чарівний краєвид допоможуть на хвильку відволіктися від страшної та жорстокої війни.

Ми стараємося для вас та для України! Все обов’язково буде добре ??

Вдячні ЗСУ за можливість працювати ?

Бережіть себе та своїх рідних ?

15000 буханців хліба, печиво та випічка: Bakehouse допомагає українцям під час війни. Просять допомоги у небайдужих у зв’язку з нещодавніми подіями

Читати статті про Куди піти у Києві