Переглядів: 1072 Час на прочитання: 2 хв
Новости

Пошук подарунка — приємна зазвичай справа. Проте місія може здатися нездійсненною, якщо ви погано знаєте людину і просто не уявляєте, що купити в якості презенту. Також сумніви часто виникають, коли людина, нехай навіть дуже близька, на перший погляд, не має ні в чому потреби. Саме для таких випадків стане в пригоді короткий огляд універсальних та одночасно незмінно приємних подарунків. Аби презент гарантовано був влучним, варто знати бодай щось про отримувача.

1. Солодощі з якістю

Хоча принести в гості торт вважається доволі банальним рішенням, воно насправді безпрограшне! Особливо, якщо ви обираєте кондитерські вироби у Львові, створені з найкращих інгредієнтів справжніми фахівцями своєї справи. Такі десерти просто тануть у роті, лишаючи тільки гарні враження. Наприклад, львівська кондитерська Mavka пропонує великий асортимент солодощів, які можна замовити з доставкою або забрати особисто відразу після приготування. У якості подарунка гарно виглядатиме торт, набір еклерів або макарун із різними смаками, капкейки.

2. Позитивні враження

Це може бути сертифікат на майстер-клас, відвідини квест-кімнати, сеанс спа-процедур або квиток на екскурсію, концерт чи в театр. Також останнім часом дуже популярними є підписки: оплатіть коханому доступ до улюблених ігрових чи музичних сервісів, підпишіть подругу на б’юті-бокс і таке інше. Подібне рішення гарантовано сподобається отримувачу! Якщо ви не в курсі уподобань людини, обирайте щось нейтральне, наприклад: сертифікат на масаж.

3. Фотоапарат-полароїд

Пристрій для моментального друку фотокарток підкорює серце з першого погляду. Він особливо актуальний сьогодні: аби перевести фото з цифрового формату в паперовий, доводиться шукати вільний час і зручний копіцентр. До того ж полароїд фактично є станцією з моментального створення пам’ятних листівок!

4. Теплі речі

Ідеальним подарунком можна назвати гарний плед. Це по-справжньому потрібна в повсякденному житті річ. Його можна використовувати в якості простирадла для дивана чи ліжка, ковдри для гостей або персонального «гніздечка» в холодні осінні вечори. Плед ніколи не буде лежати без діла, незалежно від уподобань та інтересів одержувача.

5. Вічний олівець

Якщо ваш знайомий/знайома багато записує від руки або полюбляє малювати в скетчбуках, вічний олівець гарантовано сподобається йому/їй! Такий виріб пише на будь-якому папері, не вимагає використання стругачки. Секрет олівця — кінчик із запатентованого металевого сплаву. Лінія від такого письмового приладдя стирається звичайним синтетичним ластиком. Щодо вічності олівця можна сперечатися, але років з 15 він точно буде писати. Далі за необхідності кінчик можна замінити на новий та продовжувати користуватися подарунком.

Резюмуючи, можна сказати, що кондитерські вироби Mavka, теплі речі, позитивні враження й пов’язані з цим подарунки є найбільш вдалими. Будь-який презент із перелічених можна купити в Україні онлайн. Вибір залежить від ціни та базових уподобань людини.

Поділитися:

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.