Головна / Ресторани / японаХата

Ресторан японаХата

Дніпро, пр. Слобожанський 31Д
Дніпро, пр. Слобожанський 31Д  +38 080 030 7878
Опис

«Япона Хата» - це мережа ресторанів-суші-барів по всій Україні, один з яких зустрічає своїх гостей на території офісно-торгового центру «Наша Правда» на проспекті Слобожанському в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра.

Заклад працює у форматі fast food і пропонує гостям широкий асортимент популярних японських і паназіатських страв.

Відвілувачі можуть знайти різні страви з рису, риби й морепродуктів, а також салати, супи, роли, суші, сашимі, сети для великих компаній.

...

Хітами в розділі паназіатської кухні вважаються:

• тонкацу зі свининою,
  • домбурі з яловичиною,
  • курку теріяки по-азійськи,
  • рол «Каліфорнія з крабом»,
  • рол «Мон рол» з копченим лососем,
  • рол «Філадельфія» з ікрою корюшки,
  • рол з лососем і вершковим сиром,
  • імператорський рол «Авокадо з вугром»,
  • гарячий рол з креветкою і твердим сиром,
  • суп «Місо-широ» з вугром і водоростями вакаме,
  • суп «Суімоно» з морепродуктами,
  • салат «Хіяші вакаме» з соусом кешью,
  • смажений рис з куркою, лососем і яловичиною,
  • удон локшину з морепродуктами,
  • рисову локшину з куркою і стружкою тунця.

У карті напоїв є фреші, чаї, кава й кавові мікси, а також глінтвейн і коктейлі. Є власна служба доставляння їжу по місту.

Меню
Акції
Найкращий суші-бар 2019
ЯпонаХата - кращий суші-бар 2019 за версією Української народної премії
Акція діє: 17 жовтня - 16 жовтня

Мережа ресторанів ЯпонаХата вже вдруге отримала нагороду «Української народної премії», як найкраща мережа суші-барів України! Дякуємо, що підтримуєте та обираєте саме нас, для нашої мережі дуже важлива ваша думка і тепер ми маємо ще більший стимул становитися краще, якісніше та смачніше саме для вас!

Детальніше
Заклади з акціями
японаХата
Дніпро, вул. Нижньодніпровська 17 (ТРЦ «Караван»)
японаХата
Дніпро, вул. Глінки 2 (ТРК «Мост-Сіті»)
японаХата
Дніпро, бул. Зоряний 1А (ТРК «Дафі»)
Схожі заклади
Заклади поруч