Львів / Заклади для корпоративу у Львові

Сідло
пн-чт 12:00-23:00, пт-вс 12:00-24:00
Львів, Площа ринок 17
The Cult
Львів, вул. Скорика, 7 (Чайковського 7)
The Cult
вт-вс 17:00-23:00
Львів, вул. Скорика, 7 (Чайковського 7)
Churrasco grill & wine
Вікторія
пн-сб 11:00-23:00, вс 12:00-23:00
Львів, с. Оброшино ул. Маркіяна Шашкевича 12Б
Середній чек: $$$$

Сайт Tomato.ua – онлайн гід по закладах України, завдяки якому можна знайти ідеальний ресторан для організації корпоративу у Львові. Ми допоможемо вам за кілька хвилин знайти найкращі заклади міста зі смачною кухнею та чудовим інтер'єром.

На що звернути увагу?

Зазвичай корпоративні вечірки влаштовуються для того, щоб створити більш дружню атмосферу в робочому колективі. Перше, на що необхідно звернути увагу, коли ви будете обирати заклади – концепція або тематика вечора. Деякі збираються за барними стойками для гри в карти, інші – влаштовують закриті покази або презентації класу люкс, а треті надають перевагу більш незвичайним заходам. Принаймні обраний ресторан повинен повністю відповідати вашій концепції та бюджету підприємства.

Друге, що має вас хвилювати – скільки осіб може вмістити ресторан: важливо врахувати, що гостям потрібно не просто комфортно сидіти за вечерею, а й брати участь в конкурсах, танцях та іграх. Також, заздалегідь дізнайтесь, який тип кухні в ресторані, які страви в меню і скільки становитиме середній чек на персону. Ці дані дозволять вам правильно розрахувати бюджет заходу.

Переконайтеся, що серед додаткових послуг ресторану є проектор, гарна звукова система, додаткова кімната-гримерна, а також парковка і зал для курців. Заздалегідь дізнайтеся, де знаходиться на карті заклад, як до нього можна доїхати, на чому дістатися, графік роботи та номери телефонів.

Чому вигідно користуватися нашим додатком?

Завдяки тому, що ми працюємо з кожним рестораном, який є у нашому каталозі, інформація на сайті завжди актуальна та відповідає дійсності, а також є фотографії та відгуки відвідувачів. Ми постійно оновлюємо всю інформацію за адресами, номерами телефонів, меню та графіком роботи, а в режимі онлайн можна забронювати столик. Для того, щоб скористатися нашим сайтом, необхідно:

• вказати місто – Львів;
  • обрати привід чи подію – корпоратив;
  • налаштувати фільтр пошуку відповідно до переваг – тип кухні, меню, додаткові послуги, локація;
  • переглянути фото огляд та почитати відгуки;
  • забронювати приміщення.

Для більшої зручності скористайтесь нашим мобільним додатком: більше не потрібно витрачати час, щоб відвідати всі потенційно потрібні ресторани, тепер це можна зробити, не виходячи з офісу, за кілька хвилин.

О команде Tomato

Ми - це невелика команда ентузіастів з України. Ми поставили перед собою місію: зробити так, щоб де б в Україні ви не знаходилися, ви завжди могли смачно поїсти.

Як ми це робимо? Для початку, ми зібрали приголомшливу команду професіоналів - фахівців з дизайну, програмування, маркетингу, копірайтерів, а за сумісництвом - любителів гарної їжі. З їх допомогою ми створили Томато.

Томато допомагає своїм користувачам знайти цікаві місця неподалік. Наша команда регулярно зв'язується з ресторанами - таким чином ми забезпечуємо актуальність інформації. Друга частина нашої команди - це самі користувачі, які діляться своїми враженнями і допомагають один одному у виборі кращих місць.

Ми працюємо і з ресторанами. Для них ми надаємо зручні інструменти для редагування інформації про себе - в результаті відвідувачі отримають максимум інформації, а ресторан зможе зосередитися на тому, чим він любить займатися більше всього - смачній їжі.

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!