Вінниця / Каталог закладів у місті Вінниця / Ресторан White house (Білий дім)

Ресторан White house (Білий дім)

White house
?
Вінниця, вул. Івана Бевза 34
?
Все фотографии
Ресторан White house (Білий дім)
Вінниця, вул. Івана Бевза 34
Вінниця, вул. Івана Бевза 34
+38 097 617 3774
Середній чек: 
$$$$
White house
Опис
У центрі Вінниці, на вулиці Івана Бевза, гостей зустрічає ресторан «White house». Вишуканий інтер'єр закладу відтворює атмосферу перебування в класичному англійському будинку - кремово-пісочна колірна гама, цегляне муровання стін, різьблені меблі з натурального дерева, кришталеві люстри, на стінах широкоформатні плазмові екрани. У розпорядженні гостей просторий основний зал, а також бенкетний зал, місткістю 30 персон, камінний зал, де можуть розміститися до 16 відвідувачів і більярдний зал. У ...

У центрі Вінниці, на вулиці Івана Бевза, гостей зустрічає ресторан «White house».

Вишуканий інтер'єр закладу відтворює атмосферу перебування в класичному англійському будинку - кремово-пісочна колірна гама, цегляне муровання стін, різьблені меблі з натурального дерева, кришталеві люстри, на стінах широкоформатні плазмові екрани.

У розпорядженні гостей просторий основний зал, а також бенкетний зал, місткістю 30 персон, камінний зал, де можуть розміститися до 16 відвідувачів і більярдний зал. У теплу пору року гості можуть відпочити на відкритій літній терасі.

Шеф-кухар з Грузії готує популярні страви європейської та грузинської кухонь. Основний акцент у меню зроблено на різних м'ясних і рибних стравах, які запікають на мангалі.

Коронною стравою ресторану вважається традиційний грузинський шашлик.

Серед напоїв відзначають натуральну зернову каву, а також у барній карті є асортимент пива, міцного алкоголю, коктейлів, європейських, грузинських та українських вин.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!