Ресторан Salalat у Львові готує для біженців і воєнних, а також допомагає ЗСУ та тим, хто потребує. Tomato.ua розповість про допомогу під час війни від львівського закладу.

Salalat активно готує їжу для захисників України та біженців. У ресторані також працює самовивіз і доставка Глово. Всі кошти перераховують для ЗСУ. Ви можете долучитися до допомоги.

Наприклад, замовити сирнички з вишневим конфі та кремом маскарпоне з доставкою. У якості допомоги команда Salalat також готує пасту, салати, сендвічі, панкейки та інші страви.

Одне з «досягнень» закладу за останні дні – «Приготували 450 порцій, нагодували 250 людей. З виторгу глово за сьогодні відправили 10 тисяч для ЗСУ». За кілька днів відправили ще 15 тисяч гривень на допомогу.

Заклад звертається до всіх волонтерів! Ви можете написати Salalat про тих, кому потрібна допомога.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

Центральний штаб кухонного опору: сім’я ресторанів Gastrofamily допомогає українцям під час війни