Ресторани Міши та Даші Кацуріних Тайський Привіт, Китайський Привіт, Японський Привіт, В’єтнамський Привіт наразі зачинені для гостей.

Але частина команди Привітів, що залишилася у Києві, волонтерить для міста з початку війни. Tomato.ua розповість детальніше.

Ми готуємо та розвозимо їжу для тероборони, ЗСУ, лікарень та всіх, хто її потребує, збираємо гуманітарну допомогу, ліки і речі першої необхідності та робимо все, що можемо, щоб допомогти тим, хто захищає Україну, і підтримати дух людей, які не покинули місто.

Щодня ми готуємо більше 1000 порцій гарячих обідів, збираємо та розвозимо близько 30ти гуманітарних наборів.

Команда ресторанів намагається не забувати жити навіть в умовах воєнного часу. Привітали дівчат зі святом 8-го березня та спекли торт на День Народження Максима, кур’єра Китайського Привіту.

Привіти звертаються до усіх небайдужих за фінансовою підтримкою, щоб мати можливість готувати і надалі:

Наразі майже всі резерви продуктів та фінансів Привітів закінчились, і щоб продовжити готувати та допомагати, нам потрібна ваша фінансова підтримка. Якщо у вас є можливість долучитися до нашої справи – шукайте реквізити нижче або в закріплених сторіс на сторінках Привітів в Instagram.

Реквізити:

Надсильно сумуємо, любимо і чекаємо на зустріч ???

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

Ресторан Інші у Львові: безкоштовне меню від Євгена Клопотенка