Коли почалася війна, київський ресторан БагатоЛосося вирішив робити все можливе задля перемоги. Команда почала готувати для захисників і всіх, хто потребує допомоги. Tomato.ua розповість про волонтерську діяльність закладу під час війни.

Заклад Багато Лосося почав вести волонтерську діяльність у Києві, готуючи обіди для ВСУ та ТРО, поліції, лікарів, пенсіонерів і усім іншим, хто потребує допомоги.

Щоб були сили боротись, команда кожного дня готує гарячий борщ або суп, корисні салати та каші ?

Українці всім довели, що ми сильна, дружня країна, і будемо боротись до останнього!

5 травня заклад Багато лосося опублікував звіт. З початку війни колектив приготував більше 26000 страв.

Хочемо сказати дякую нашим героям на кухні, що залишаються в місті та продовжують готувати ❤️‍?

На початку війни су-шеф мережі ресторанів БагатоЛосося Оксана вивезла дітей в безпечне місце, а сама повернулася та разом з чоловіком вступила у Територіальну оборону.

Там, де вона служила, було по-справжньому гаряче. Весь колектив ресторану дуже хвилювався за неї. Але Оксана показала справжню мужність. На другий день після повернення до Києва вона вийшла на роботу готувати для лікарень, тероборони та тих мешканців міста, що потребують допомоги.

У команді Оксану називають Мамкою, навіть ті люди, що старші за неї. Вона енергійна, організована та впевнено керує величезними обсягами роботи і готує смачно і з любов‘ю! ??

БагатоЛосося – це велика родина!

Волонтерством займаємось не лише ми, але й наші сім’ї ?‍?‍?

Мами та бабусі допомагають варити супчики для ЗСУ, ТРО, поліції та медиків. Чоловіки кухарочок допомагають із логістикою.

Справжній обід українця — сало з часником та огірком ???

Закладу також допомагає фея пиріжків. Команда лосося доставляє продукти, а Ірина випікає неймовірні пиріжки. Разом із чоловіком вони готують, пакують і допомагають розвозити смаколики усім потребуючим

БагатоЛосося долучаються до всіх ініціатив, спрямованих на допомогу армії і теробороні.

У команди є безліч історій, які допомагають не падати духом і не втрачати віру.

Одного разу до Багато лосося родина з дітьми звернулася з проханням про допомогу. Кухар закладу прочитав лист і вирішив підняти настрій не лише дорослим, але й дітям. Він вирішив спекти тортик.

Коли ми доставили родині нашу допомогу, вони були неймовірно здивовані тортиком і розповіли, що у однієї дитини день народження ?

Тортик допоміг врятувати святковий настрій у такий тяжкий час.

Разом ми переможемо ворога ??

Тримаємось разом та не падаємо духом ???

Кожен небайдужий може долучитися! Допомогу приймають овочами та фруктами, бензином для логістики, солодощами та водою.

Друзі, дякуємо всім і кожному, хто допомагає ??

Разом ми сила! Неймовірна підтримка мотивує нас не зупинятись.

Героям Слава ??

Замість тисячі слів ???

Куряча тушкованка від Євгена Клопотенка: просто, смачно, ідеально у воєнний час