Наразі пекарня Good bread не виконує замовлення. Коли почалася війни, команда почала випікати хліб і кекси. Випічку безкоштовно передають через волонтерів захисникам, поліції, пенсіонерам, переселенцям, у лікарні та всім, хто потребує допомоги. Tomato.ua розповість детальніше.

Good bread from good people – компанія, яка дає шанс людям із ментальною інвалідністю. У мирний час люди з обмеженими можливостями випікають на замовлення хліб та іншу випічку.

З початком війни діяльність пекарні змінилася. Почали безкоштовно готувати випічку для захисників, переселенців і всіх, хто потребує.

Кожного дня у Good Bread випікають від 400 до 800 хлібин.

Команда ніколи не думала, що зможе випікати хліб у таких масштабах.

«Дякуємо за хліб. Люди плакали від радості» — це пишуть нам волонтери.

Ми ніколи не думали, що можемо пекти настільки багато. По 500-700 хлібин у день. Вже чотири тижні. І досі не було дня, коли нам би не дзвонили волонтери з проханням дати хліб, коли би хліб залишився в пекарні нікому не потрібним.

Тому ми продовжуємо пекти і будемо передавати хліб, поки його будуть просити. І поки люди будуть плакати, побачивши свіжий хліб.

Минулого тижня пекарня передала 5844 хлібин.  На допомогу військовим, прикордонникам, людям похилого віку у Києві і Гостомелі, а також – біженцям від війни у Києві та Вишневому.

Передали допомогу людям у таких містах, як Харків, Бородняка і Макарів, у села Андріївка, Нова Буда, Криниця, Підгайське і Тетерівське.

У квітні хліб передали людям у Чернігів, Вишгород, Тростянець, села під Бородянкою, а села Іванківського району біля Чорнобильської зони, де люди місяць не бачили хліба.

А також – у Дарницький дитячий будинок-інтернат, військовим і переселенцям через волонтерів.

На сайті https://goodbread.com.ua/ ви можете побачити, де вже побував хліб Good Bread.

Попри проблеми з пальним, волонтери продовжують відвозити їжу та хліб. А команда Good bread продовжує пекти хліб і робитиме це і надалі.

5844 хлібини – такого результату вдалося досягти завдяки підтримці австрійської компанії PROOX через проект The Bread Givers. У рамках цього проєкту спонсор у Німеччині та Австрії може профінансувати тиждень роботи пекарні.

У Нідерландах зібрали гроші для пекарні на концерті в підтримку людей з аутизмом.

Це лише частина історій про тих, хто підтримує Good bread. Є ще десятки і сотні людей в Україні та за її межами.

Це неймовірно. Але це прекрасно. Ми жодного дня не відчували безпорадність і покинутість.

Якщо ви зараз за кордоном або у вас є знайомі в іноземних компаніях, розкажіть їм про цей проект, що вони можуть профінансувати день або тиждень нашої роботи.

Ці фото — нагадування нам, що варто продовжувати працювати заради кожної людини, якій наша робота може якось допомогти.

Допомагати, бо ми маємо для цього можливості. Допомагати, бо це єдине, що сьогодні чогось вартує.

Якщо ви знаєте, кому потрібна їжа — пишіть нам в Instagram.

Good bread потребує допомоги та підтримки. Звертаються до всіх небайдужих:

Кожен волонтер, який прийшов до нас пекти хліб — герой. Для нас це так. І якщо ви хочете також до нас доєднатись — ми будемо раді.

Кожен може долучитися і до фінансової допомоги. Ви можете переказати кошти через платіжну систему з будь-якої банківської картки або через PayPal.

Дякуємо, що продовжуєте нас підтримувати.

Ми переможемо!

Бережіть себе❤️

Заклади, які відновили роботу в Києві під час війни