Переглядів: 922 Час на прочитання: 2 хв
Новости

З настанням зими столиця перетворюється на чарівну казку. Свої двері відчиняють локації до Нового 2022 року. Tomato.ua розповість, де шукати святкову атмосферу в Києві.

Головна ялинка країни – Софійська площа

Темою цього року стало народження Ісуса Христа. Ялинку прикрасять 10 тисячами червоних і золотих кульок і 10-кілометровою гірляндою. Основа 31-метрового дерева буде оформлена у вигляді традиційного вертепу, найбільшого в Європі. Довкола ялинки будуть розважальні локації. Відкриття традиційно відбудеться 19 грудня, на День Святого Миколая.

Вхід вільний.

Резиденція Доброчара – Добропарк

Цього року в Добропарку вперше відчинила свої двері Резиденція Доброчара – святого Миколи. Гостей зустрічатимуть його помічники – казкові ельфи Добрики, які проведуть вас до головного героя.

Навколо Резиденції розкинеться парк із 50 світлових 3D фігур різного розміру: новорічні казкові герої, пінгвіни, олені, сніговики, іграшки.

Вхід – 290 грн.

Santa House – резиденція в Roshen Winter Village

Santa House – інтерактивна новорічна історія для всієї родини. В унікальній резиденції Санти 5 локацій: майстерня для створення ексклюзивних іграшок, картинна галерея з гігантською розфарбовкою, інтерактивна лоція Тік-Ток для створення трендів, місце, де кожен гість може стати казковим героєм за допомоою аквагриму та локація для зустрічі і фото з Сантою.

Вхідний квиток – 300 грн (дитячий і дорослий), діти до 3 років – безкоштовно.

Всього в Києві відкриється 14 новорічних локації – слідкуйте за новинами на Tomato.ua.

До Нового року готові: у Milk Bar з’явилася святкова локація для фото

Поділитися:

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Показати все

Читати статті про Київ

Показати все Показати все

Читати статті про Куди піти у Києві

Показати все Показати все

Читати статті про Новости

Показати все