Переглядів: 1038 Час на прочитання: < 1
Новости

23 вересня в Negroni Aperitivo Bar у Києві відбувся фінал конкурсу Negroni Awards із твістами на коктейль Negroni. Tomato.ua розповість детальніше.

Негроні – класичний коктейль-аперитив на основі джина, солодкого червоного вермута й біттера Кампарі.

Завданням учасників конкурсу було презентувати власний твіст на Негроні, який зробить його новим і оригінальним. До фіналу вийшли 12 барменів із закладів Києва, Львова, Одеси, Луцька, Чернівців. У кожного з них було всього 10 хвилин на приготування 4 порцій коктейлю, презентацію та обґрунтування ідеї.

Переможця конкурсу оголосили Negroni Aperitivo Bar і виробник Negroni Antica Distilleria. Ним став Євген Цвинтарний із львівського закладу Yoki. Він отримав гран-прі – подорож до Італії на батьківщину Negroni, відвідування заводу Negroni Antica Distilleria та 1000 євро.

Євген Федоренко став володарем призу глядацьких симпатій у розмірі 500 євро за найбільшу кількість проданих коктейлів від час гестбартенндингу.

Бартендерка Лілія Тупичка отримала ще одну спеціальну відзнаку – набір пік для льоду BARTA від Артема Скапенка, співзасновника Barta Design і BAROUT.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб дізнаватись всі подробиці про наші розіграші, світ їжі та ресторани вчасно!

Муркоче та розвозить замовлення: у Gastrofamily з’явився робокотик Фіц

Поділитися:

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.