KFC і МакДональдз Україна активно підтримують Україну та її жителів. Tomato.ua розповість детальніше про допомогу під час війни.

Ресторани мережі МакДональдз зачинили з міркувань безпеки. Але заклади надають місцевим радам їжу з ресторанів, де зараз, наскільки це можливо, безпечно перебувати працівникам. Представники місцевої влади забирають продукти та передають туди, де їх найбільше потребують.

Передають продукцію, яку не потрібно готувати: сир, молоко, воду, соки, булки, донати, десерти, скибки яблук, помідори, яйця. А також посуд: виделки, ложки, стакани, мішалки.

Ресторани KFC відкрили свої кухні для приготування їжі тим, кому це необхідно: для лікарень, воєнних госпіталів, територіальної оборони, військових і тд.

Команда звертається до ресторанного бізнесу та всієї України, закликає приєднатися, відкрити свої кухні, щоб готувати та доставляти їжу тим, хто зараз сильно цього потребує.

Зараз ми всі одна родина, яка допомагає один одному без краплі сумніву!?

За даними KFC, дуже багато дівчат і хлопців знаходяться головними за межами міст. Їм потрібна наша допомога?❤️

Долучайтесь, разом ми зможемо все!

З Україною в серці??

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

Mafia працює: основне завдання – забезпечити продуктами захисників країни

Читати статті про General