Новости

Мережа магазинів Novus не припиняє свою роботу заради українців і робить усе можливе, щоб забезпечувати вас продуктами та необхідними товарами. Зараз для команди головне – зберігати спокій і бути корисними для нашої країни. Tomato.ua розповість детальніше.

Магазини Novus відкриті там, де це можливо. Зараз є достатньо запасів продуктів, тому просять не панікувати та не скуповувати все у великих кількостях.

Паляниця – культурний код української нації. Пекарі Novus не сплять уже декілька діб, аби забезпечити українців свіжим хлібом. Батон, який вони випікають самі – сьогодні один із найбільш потрібних людям продукт🥖

До працівників долучаються друзі, родини і незнайомі люди, які прагнуть допомогти.

Українці мають великі серця 💙💛 і золоті руки 🤲 Нас не здолати! Є хліб — буде і мир! 🇺🇦

Команда Novus формує продуктові набори для захисників України: крупи, тушонка, молоко, цукор, борошно, печиво, чай та інші необхідні продукти. Їжу привозять у лікарні, передають теробороні та всім, хто цього потребує.

Магазини роблять усе, щоб дати можливість кожному забезпечити себе, сім’ю та наших хоробрих захисників необхідними продуктами. Кожен може долучитися. У магазинах встановлено спеціальні контейнери: Допомога Українській Армії продовольчі та непродовольчі товари.

Віримо у нашу сильну армію і перемогу! Тримаймося, адже разом ми сила 🇺🇦❤️

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

Кондитерська-кав’ярня My Muffin готує їжу для всіх, хто цього потребує

Поделиться: