З першого дня війни київський заклад Spicy NoSpicy невпинно готує для захисників України. Нещодавно заклад відчинив свої двері і для гостей. Tomato.ua розповість детальніше.

З початку війни Spicy NoSpicy безкоштовно та безупинно готує в Києві для лікарень, ТРО, ЗСУ та людей, які залишилися без даху над головою.

Засновниці закладу розповідають про свою діяльністю та звертаються по допомогу до небайдужих:

Привіт, любі українці ??

З вами на зв’язку сестри Spicy NoSpicy.

Ми спеціально не публікуємо звіти, локації та відео процесу, щоб працювати якомога довше? Та кожному охочому ми можемо надіслати інформацію, як кожна гривня йде на допомогу нашій країні.

Протягом перших тижнів постачальники привозили нам їжу тонами та віддавали її безкоштовно. Але склади бомблять, а запаси закінчуються ?

Ми дуууже хочемо продовжувати нашу справу, тож ми просимо вас за можливістю допомогти грошима.

?Швидко та легко задонатити можна за посиланням. Для зручності пропонують переказати фіксовані суми: 100, 500, 1000, 5000 грн і тд.

З любов’ю та вірою у нашу перемогу ??

24 березня відновив свою роботу за вічною адресою Велика Васильківська, 114.

Для відвідувачів наразі готують такі страви:

• ? Том Ям з креветками
  • ? Назі Горенг

Індонезійський рис з куркою, креветками, яйцем та соусом самбал.

• ? Пад Тай

Тайська рисова локшина з куркою, креветками, яйцем, тофу та овочами.

Вартість будь-якої страви – 250 грн. Весь прибуток від продажу піде на приготування їжі для ЗСУ, ТРО, лікарень і волонтерів.

?На гостей чекають з 12:00 до 17:00.

Все буде Україна ??

Пригощайте захисників у закладах Києва: «підвішена кава» у Honey і Завертайло