Новости

З першого дня війни київський заклад Spicy NoSpicy невпинно готує для захисників України. Нещодавно заклад відчинив свої двері і для гостей. Tomato.ua розповість детальніше.

З початку війни Spicy NoSpicy безкоштовно та безупинно готує в Києві для лікарень, ТРО, ЗСУ та людей, які залишилися без даху над головою.

Засновниці закладу розповідають про свою діяльністю та звертаються по допомогу до небайдужих:

Привіт, любі українці 💙💛

З вами на зв’язку сестри Spicy NoSpicy.

Ми спеціально не публікуємо звіти, локації та відео процесу, щоб працювати якомога довше🤫 Та кожному охочому ми можемо надіслати інформацію, як кожна гривня йде на допомогу нашій країні.

Протягом перших тижнів постачальники привозили нам їжу тонами та віддавали її безкоштовно. Але склади бомблять, а запаси закінчуються 🥺

Ми дуууже хочемо продовжувати нашу справу, тож ми просимо вас за можливістю допомогти грошима.

📍Швидко та легко задонатити можна за посиланням. Для зручності пропонують переказати фіксовані суми: 100, 500, 1000, 5000 грн і тд.

З любов’ю та вірою у нашу перемогу 🇺🇦

24 березня відновив свою роботу за вічною адресою Велика Васильківська, 114.

Для відвідувачів наразі готують такі страви:

• 🥢 Том Ям з креветками
  • 🥢 Назі Горенг

Індонезійський рис з куркою, креветками, яйцем та соусом самбал.

• 🥢 Пад Тай

Тайська рисова локшина з куркою, креветками, яйцем, тофу та овочами.

Вартість будь-якої страви – 250 грн. Весь прибуток від продажу піде на приготування їжі для ЗСУ, ТРО, лікарень і волонтерів.

📍На гостей чекають з 12:00 до 17:00.

Все буде Україна 💙💛

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу під час війни вчасно!

Пригощайте захисників у закладах Києва: «підвішена кава» у Honey і Завертайло

Поделиться: