Київські заклади Honey і Завертайло разом із Mono запустили благодійну ініціативу на підтримку ЗСУ та всіх захисників України. Крутий проєкт отримав назву «підвішена кава». Tomato.ua розповість детальніше.

«Підвішена кава» в Honey і Завертайло в Києві – це давня італійська традиція на український лад. Заклади запустили ініціативу на підтримку України.

Ви оплачуєте каву, а військові/лікарі/пожежні можуть нею пригоститися, коли завітають до закладів.

Ви «підвішуєте» для них каву та випічку, а вони підвішують для вас орків.

Як «підвісити» каву або випічку?

• Переходьте за цим посиланням (Завертайло) або за цим (Honey).
  • Обирайте позицію з меню, якою бажаєте пригостити ЗСУ, поліцію, ТРО, пожежників і медиків.
  • Сплачуйте всього за декілька кліків.
  • Тепер можете тішитися, бо найближчим часом комусь буде смачно.

Ініціативу запустили разом із expirenza by Mono. Завдяки зручному міні-сайту бартер «підвішена кава» можна організувати швидко та легко.

У київських закладах ініціативу запустили 24 березня. Менше ніж за добу італійська традиція стала подільською (у Завертайло), а 4 дні тому вона поширилася і на Золотих Воротах (Honey).

Команда пекарні Завертайло поділилася результатами ініціативи за тиждень:

Минув тиждень як ми запустили «підвішену» каву і ось головні новини на сьогодні:

// у нас знову черги, проте не до самого закладу, а за чоловіками в ньому;

// українки почали залишати мітки – свої інстаграми на стаканчиках Завертайло;

// тисячі військових вже пригостилися кавою і випічкою, тому очікуємо велику партію підвішених орків найближчим часом;

// спочатку планували пригощати лише у закладі, але ви «навішали» стільки, що тепер доставляємо каву та солоденьке майже на передову;

// і головне, у котрий раз переконалися — люди у нас неймовірні, а країна найкраща.

Все буде Україна!

За тиждень кавою та солоденьким вже пригостилися тисячі військових. І це тільки початок, бо «підвісили» ви щедро, як для себе!

— А моно міні сайт-сайт для мого закладу?

— Усе mono!

Засновники Монобанку запрошують українські заклади підтримати ініціативу та приєднатися до Honey і Завертайло:

Ми запрошуємо всі ресторани та кав’ярні приєднатися до нашої ініціативи і отримати такі міні-сайти від expirenza by mono. Для цього залиште заявку через форму для запису xpz.im/slava-ukraine або на сайті monobank.ua/expirenza

P.S. До речі, до кінця квітня на наш еквайринг діє акційний тариф — 0% від суми операції.

Приймайте замовлення та платежі з нульовою комісією за еквайринг. Підтримують вас і усі види оплат: Visa, Mastercard,

Разом до перемоги??

CinemAid Ukraine: благодійні покази українського кіно у Варшаві