Новости

Talkies – концептуальний коктейль-бар культурно-просвітницького спрямування. Головна релігія цього місця – творчість і любов до своєї справи.

Talkies – це про культуру поєднання алкоголю та мистецтва. У закладі можна не лише спробувати коктейлі, але й дізнатися більше, наприклад, про походження звукового кіно та послухати живий виступ джазового оркестру. Tomato.ua розповість про нову коктейльну карту, присвячену зіркам.

Авторська коктейльна книга змінюється кожні 9-12 місяців. Після вторгнення росії у барі з’явилася нова коктейльна карта Special Ukrainian Edition, на створення якої надихнули українські автори.

Напої Talkies завжди були про поезію, картини, кіно, музику. Цього разу відучили, що хочуть піти далі.

Наразі вводять нове меню, що присвячене зіркам. 13 коктейлів, 13 знаків зодіаку, 13 сузір’їв – усі вони мають характер і силу.

Бартендери запропонують вам спробувати Лева на смак – ягідний джин, кордіал із хризантеми, сауер мікс, м’ятний лікер, ігристе вино.

Або ж дізнатися, який він, Скорпіон – мікс скотчу на основі дюарс, настояний на імбирі, житній віскі, персиковий лікер, трав’яний лікер, сиро з абрикосовим чаєм улун.

Окрім авторських коктейлів, у меню є класика. Вартість фіксована – усі коктейлі по 250 грн. До напоїв пропонують різноманітні закуски.

Уся команда Talkies вдячна нашим захисникам за можливість працювати та підтримувати країну на економічному фронті. Бар регулярно донатить армії – 20% з вартості коктейлів передають військовим у фонд Shields Ukraine.

Завітав до Talkies на нове меню – задонать ЗСУ!💙💛

Головна фотографія: Talkies.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу під час війни вчасно!

Де скуштувати яскраві десерти в Києві: огляд закладів зі смаколиками

 

Поделиться:
Показать все

Читать статьи о Анонсы

Показать Все Показать все

Читать статьи о Анонсы

Показать Все Показать все

Читать статьи о Киев

Показать Все Показать все

Читать статьи о Куда пойти в Киеве

Показать Все Показать все

Читать статьи о Новости

Показать Все