Львів / Каталог закладів у місті Львів / Заміський ресторан Аквариус

Заміський ресторан Аквариус

Аквариус
?
Львів, вул. Макаренка 6, смт Брюховичі
?
Все фотографии
Заміський ресторан Аквариус
Львів, вул. Макаренка 6, смт Брюховичі
Львів, вул. Макаренка 6, смт Брюховичі
+38 096 234 7030
Середній чек: 
$$$$
Опис
У декількох хвилинах їзди від центральної частини Львова, у Брюховичах, розкинувся готельний комплекс «Акваріус», на території якого гостей зустрічає еко-гриль ресторан з однойменною назвою. Затишний інтер'єр закладу витриманий в австрійсько-скандинавському стилі та відтворює атмосферу альпійського шале, де превалює оздоба з натурального дерева, каменю і ковані елементи декору. Кухарі ресторану спеціалізуються на приготуванні популярних страв української та європейської кухонь на основі органі...

У декількох хвилинах їзди від центральної частини Львова, у Брюховичах, розкинувся готельний комплекс «Акваріус», на території якого гостей зустрічає еко-гриль ресторан з однойменною назвою.

Затишний інтер'єр закладу витриманий в австрійсько-скандинавському стилі та відтворює атмосферу альпійського шале, де превалює оздоба з натурального дерева, каменю і ковані елементи декору.

Кухарі ресторану спеціалізуються на приготуванні популярних страв української та європейської кухонь на основі органічних продуктів.

Основний акцент у меню зроблено на м'ясних, рибних та овочевих стравах, які готують на мангалі.

У розпорядженні гостей великий бенкетний зал, який розрахований на 80 персон, бенкетний зал на 60 місць, фуршетний зал, зал для відпочинку, а також літня тераса з альтанками та дерев'яними скульптурами.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!