Львів / Каталог закладів у місті Львів / Заміський ресторан Австерія

Заміський ресторан Австерія

Австерія
5
Львів, с. Сокільники вул. Садова
5
Все фотографии
Заміський ресторан Австерія
Львів, с. Сокільники вул. Садова
Львів, с. Сокільники вул. Садова
+38 093 811 1180
Середній чек: 
$$$$
Опис
Ресторан «Австерія» розмістився на кільцевій дорозі на виїзді зі Львова, у селі Сокільники. Заклад працює для проведення бенкетів, сімейних свят та весільних урочистостей. Просторий бенкетний зал розрахований на 100 запрошених. Елегантний інтер'єр ресторану оформлений у стилі сучасної класики - тепла пісочна колірна гама, меблі з натурального дерева, оздоба з декоративного каменю, повітряний текстиль. Основу меню складають популярні страви української та європейської кухонь. Гостям подають сал...

Ресторан «Австерія» розмістився на кільцевій дорозі на виїзді зі Львова, у селі Сокільники.

Заклад працює для проведення бенкетів, сімейних свят та весільних урочистостей. Просторий бенкетний зал розрахований на 100 запрошених.

Елегантний інтер'єр ресторану оформлений у стилі сучасної класики - тепла пісочна колірна гама, меблі з натурального дерева, оздоба з декоративного каменю, повітряний текстиль. Основу меню складають популярні страви української та європейської кухонь.

Гостям подають салати, холодні й гарячі закуски, борошняні страви, перші й основні страви з м'яса, птиці та риби, гарніри, солодку випічку та десерти.

У барній карті є міцний алкоголь і коктейлі, пиво, а також усякі марки європейських вин.

У закладі надають послуги декору і грають живу музику на замовлення.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!