Ресторан Edem (Едем)

Edem
?
Львів, c. Стрілки, Львівська обл.
?
Все фотографии
Ресторан Edem (Едем)
Львів, c. Стрілки, Львівська обл.
Львів, c. Стрілки, Львівська обл.
+38 067 373 6850
Кухня:  Європейська
Середній чек: 
$$$$
Опис
«Edem Resort Medical & SPA» - це заміський готельний комплекс, який розкинувся неподалік від старовинного Львова, на березі озера в оточенні лісу. Заклад включає спа-центр, готель, кілька ресторанів, власний пляж, а також салон краси, конференц-зал та бенкетний зал. В основі меню ресторану «Edem» представлені вишукані європейські страви, які готують за авторськими рецептами шеф-кухаря. Гостям подають холодні й гарячі закуски, салати, перші страви, основні страви з м'яса, птиці, морепродук...

«Edem Resort Medical & SPA» - це заміський готельний комплекс, який розкинувся неподалік від старовинного Львова, на березі озера в оточенні лісу.

Заклад включає спа-центр, готель, кілька ресторанів, власний пляж, а також салон краси, конференц-зал та бенкетний зал.

В основі меню ресторану «Edem» представлені вишукані європейські страви, які готують за авторськими рецептами шеф-кухаря.

Гостям подають холодні й гарячі закуски, салати, перші страви, основні страви з м'яса, птиці, морепродуктів і риби, а також гарніри та десерти. У барній карті є різні види міцного алкоголю, європейські вина.

Вечорами в ресторані грають живу музику.

Розкішний інтер'єр виконаний дизайнерами в палацовому стилі - теплі кремові й кавові відтінки, різьблені меблі з атласними вставками, позолота і вензелі, ліпнина, кришталеві люстри й справжній рояль.

Меню
Читать статьи о ресторане
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!