Кафе Gazda cafe (Газда)

Gazda cafe
?
Львів, пр. Свободи 31
?
COVID19 - SAFE Ресторан приймає заходи безпеки  
Все фотографии
Кафе Gazda cafe (Газда)
Львів, пр. Свободи 31
Львів, пр. Свободи 31
+38 067 374 7722
Середній чек: 
$$$$
COVID19 - SAFE Ресторан приймає заходи безпеки  
Опис
У самому центрі Львова, на проспекті Свободи, розмістилося цілодобове «Gazda cafe». До послуг гостей два затишні зали. Світлий інтер'єр гармонійно поєднує в собі лофт стиль і етнічні елементи декору - кремові й пісочні відтінки, бетон і цегляне муровання, елементи декору з натурального дерева. Основу меню складають популярні європейські страви в авторській львівській інтерпретації. Гостям готують салати, млинці з солоними й солодкими начинками, бургери з телятиною і куркою, перші страви, пивн...

У самому центрі Львова, на проспекті Свободи, розмістилося цілодобове «Gazda cafe».

До послуг гостей два затишні зали. Світлий інтер'єр гармонійно поєднує в собі лофт стиль і етнічні елементи декору - кремові й пісочні відтінки, бетон і цегляне муровання, елементи декору з натурального дерева.

Основу меню складають популярні європейські страви в авторській львівській інтерпретації. Гостям готують салати, млинці з солоними й солодкими начинками, бургери з телятиною і куркою, перші страви, пивні закуски, піцу і десерти.

Щоранку тут можна замовити чотири варіанти комплексних сніданків - ситний, міський, баварський, а також гранолу з фруктами й сиром. В обідній час подають повноцінні ланчі.

До фірмових позицій відносяться:

  • салат «Цезар» з куркою,
  • млинці з куркою, грибами й сиром моцарела,
  • бограч,
  • «Карбонара»,
  • андрути з ірисом і джемом,
  • млинці з бананом і шоколадом.
Карту напоїв складають еспресо, кавомікси, какао, крафтове пиво «Бургомістр», міцний алкоголь, вина Аргентини, Німеччини, Чилі, Австралії, Південної Африки.

Родзинкою барної карти вважаються фірмові наливки власного приготування - медовуха, вишня-лимон, калганівка, хріновуха, журавлина-апельсин, банан-смородина, ягідна.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!