Львів / Каталог закладів у місті Львів / Ресторан Кермеш Банкетний зал по Замовленню

Ресторан Кермеш Банкетний зал по Замовленню

Кермеш Банкетний зал по Замовленню
?
Львів, вул. Відродження України 53 В с. Суховоля
?
Все фотографии
Ресторан Кермеш Банкетний зал по Замовленню
Львів, вул. Відродження України 53 В с. Суховоля
Львів, вул. Відродження України 53 В с. Суховоля
+38 067 391 4235
Середній чек: 
$$$$
Опис
У селі Суховоля, у декількох хвилинах їзди від залізничного вокзалу Львова, розкинувся комплекс відпочинку «KERMESH», на території якого працює ресторан з однойменною назвою. Інтер'єр закладу оформлений у світлих пастельних відтінках і витриманий у сучасному стилі з етнічними елементами декору. У розпорядженні гостей просторий основний зал з лоджією, який розрахований на 70 персон, а також малий зал, кав'ярня-салон з сувенірами, виготовленими майстрами народної творчості, фут-паб «Фанат» з пла...

У селі Суховоля, у декількох хвилинах їзди від залізничного вокзалу Львова, розкинувся комплекс відпочинку «KERMESH», на території якого працює ресторан з однойменною назвою.

Інтер'єр закладу оформлений у світлих пастельних відтінках і витриманий у сучасному стилі з етнічними елементами декору.

У розпорядженні гостей просторий основний зал з лоджією, який розрахований на 70 персон, а також малий зал, кав'ярня-салон з сувенірами, виготовленими майстрами народної творчості, фут-паб «Фанат» з плазмовими екранами для трансляцій спортивних подій.

У меню відвідувачі знайдуть широкий асортимент популярних українських і європейських страв, які готують за традиційними рецептами.

Вечорами в ресторані грають живу музику.

Регулярно проходять тематичні вечірки, шоу-програми, бенкети, коктейльні вечірки, презентації, фуршети.

Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!