Бар ECLIPSE®

ECLIPSE®
5
Вінниця, вул. Соборна 82
5
Все фотографии
Бар ECLIPSE®
Вінниця, вул. Соборна 82
Вінниця, вул. Соборна 82
+38 097 255 6565
Середній чек: 
$$$$
Опис
«ECLIPSE® Hookah Bar» - це кальянная коктейль-бар і лаунж бар. Заклад розмістився в центрі Вінниці, на вулиці Соборній. У розпорядженні гостей просторий основний зал на десять столиків, а також дві ігрові кімнати з приставками Sony PlayStation 4 Pro. Інтер'єр закладу витриманий у стилі лофт - цегляне муровання стін, чорно-жовта колірна гама в оформленні, м'які дивани й невеликі столики, настінні написи й малюнки. З панорамних вікон відкривається вигляд на мі...

«ECLIPSE® Hookah Bar» - це кальянная коктейль-бар і лаунж бар.

Заклад розмістився в центрі Вінниці, на вулиці Соборній. У розпорядженні гостей просторий основний зал на десять столиків, а також дві ігрові кімнати з приставками Sony PlayStation 4 Pro.

Інтер'єр закладу витриманий у стилі лофт - цегляне муровання стін, чорно-жовта колірна гама в оформленні, м'які дивани й невеликі столики, настінні написи й малюнки. З панорамних вікон відкривається вигляд на міські вулиці з постійним рухом.

В основному залі передбачений стелаж з різноманітними настільними іграми. У закладі гостям пропонують понад 150 видів різноманітних кальянів.

Димні й ароматні кальяни тут готують на калаудах і на фользі, є фірмове забивання - «Tangiers» на семи вугіллях.

Акцент також зроблено на великій коктейльній карті, в якій відзначають фірмовий напій «Popcorn Sour», заснований на бурбоні.

Також гості можуть замовити десять видів китайського чаю, крафтові чаї, еспресо й кавомікси, крафтове пиво Варвар, міцний алкоголь, вина Франції.

З їжі в основному подають закуски.

Меню
Читать статьи о ресторане
24.09.21
563
Винница , Куда пойти в Виннице , Топ-5 Винница
ТОП-5 кальянних Вінниці
Отзывы
Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!