Київські заклади об’єдналися і невпинно працюють, щоб допомогти людям під час війни: теоробороні, військовим, лікарням, жителям міста. Tomato.ua розповість детальніше про допомогу.

Наразі у команді більше 10 ресторанів та вже дві пекарні. Це Goodwine (пекарня та ресторан), Milk Bar, Молодість, Kyiv Food Market, Дублер, Дилетант, Косатка, Zigzag Cafe, Mates, Wine Love, Mimosa, Bassano, Avangarden, Pure & Naive.

Заклади готові забезпечувати їжею усіх і чекають на ваші запити. Безкоштовно. Доставляють самі.

Від вас потрібно лише коротке повідомлення – адреса, контакт і хто отримувач. Від ресторанів – гаряче у найкоротші терміни.

У команді – талановиті кухарі України, сміливі люди. Їх уже більше 200, відчайдух, які прокидаються і, ризикуючи допомагають.

Страви доставляють у межах Києва.

Якщо вам потрібна допомога, пишіть у телеграм або телефонуйте на гарячі номери:

+380 50 419 02 12 Лейла

+380 67 141 49 79 Марія

Також можна писати у дірект координатору — @leilia_tuvakliieva

Ресторани звертаються усіх небайдужих за допомогою. Потрібні кухарі та пекарі, продукти, а також одноразовий посуд. Особливо потрібно борошно.

Також потрібно багато м’яса – курка або фарш.

«Для безпеки нашої команди ми прийняли рішення не розповідати про жодні кроки, які ми робимо для надання допомоги. Дякуємо за розуміння», – повідомив Goodwine на своїй сторінці в Instagram.

Запити можна надсилати в дірект.

Україна – це ти. Слава Україні ??

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

У Києві створено гуманітарний штаб для забезпечення продуктами харчування та найнеобхіднішим усіх, хто цього потребує