Смарт ф’южн ресторан WA у Львові працює як ресторан і штаб підтримки ЗСУ. Tomato.ua розповість детальніше про волонтерську діяльність закладу.

Кожного дня команда WA на волонтерських засадах готує обіди й онігірі для військових ЗСУ та тероборони.

Також намагаються закривати нагальні потреби захисників і захисниць – закуповують сумблімовану їжу, крупи, консерви, свіжі овочі, енергетики, одяг, взуття, поліпропіленові мішки, ліхтарики та інші необхідні речі.

WA працює! 6 березня заклад відчинив свої двері не лише для волонтерів.

Ми хочемо продовжувати готувати теплі напої та щось смачне з нашого меню (в силу своїх ресурсів і можливостей) для військових і кожного з вас.

Наразі працюють:

• в залі;
  • на самовивіз;
  • на доставку.

Деякі позиції з меню у теперішніх умовах недоступні. Проте 40% з кожного чеку передають на потреби ЗСУ та ТерО, витрачають на закупівлю бронежилетів та касок, перераховують фонду «Повернись живим». Іншу частину прибутку – на підтримку команди WA.

WA Lviv знову відкрився аби:

• мати змогу ще ефективніше підтримувати військових;
  • матеріально підтримувати нашу команду;
  • обіймати, готувати, підтримувати кожного і кожну з вас ❤️

На гостей чекають на Князя Романа, 7, кожного дня з 10:00 до 20:00.

Крім цього, WA працює як пункт збору провізії та необхідних предметів для військових. Продовжують звітувати та щодня говорити про актуальні потреби в сторіз.

Будемо раді зустріти вас в закладі як волонтерів чи гостей, приготувати щось смачне на самовивіз або оформити нашу доставку.

Заклад вдячний усім небайдужим за допомогу – тим, хто допомагає продуктами, грошима, а також готує разом із командою на кухні. Ви також можете долучитися!

Все буде Україна! ??

Обов’язково все відбудуємо!♥

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

У Львові відчинили свої двері заклади Промінь, Code, Ramen mo

Читати статті про Куди піти у Львові