Ресторан Інші – другий заклад шеф-кухаря Євгена Клопотенка та співзасновниці компанії Нова пошта Інни Поперешнюк. Перший заклад 100 років тому вперед відкрили у Києві 3 роки тому, у березні 2019 року. Tomato.ua розповість детальніше про новий ресторан.

Перший заклад Євгена та Інни у Львові відкрився сьогодні на Соборній площі в центрі Львова. Назву формату ще не придумали. Напевно, це бістро. Але поки на точно. У ресторані пропонують українську їжу на кожен день для львів«`’ян і гостей міста.

Правильний час вибудовувати україновідчуття: завжди.

Шеф-кухар Євген Клопотенко розповідає про ресторан:

Він такий, якою є Україна.

Називається Інші. Україна інша. Інша від росії. Інша від того, якою вона була до того.

Україна про підтримку. І ми про підтримку. Ми створили робочі місця, щоб дбати про людей, які лишились без роботи.

Створили гарне меню, яке буде розширюватись і змінюватися відносно нашого відчуття міста. Чим більше пізнаватимемо Львів — тим смачніше буде.

Кожен відвідувач може поїсти безкоштовно, якщо є труднощі з оплатою:

Просто скажіть, що вам потрібне меню №2, і ми все зрозуміємо. Для цього меню ми кожного дня готуємо нову страву, гарну з каву та салат. Нам треба триматись разом.

Також запрошують усіх, хто хоче допомогти команді дбати про країну фінансово:

Якщо ви хочете допомогти нам дбати про українців, яким зараз важко. Якщо ви хочете, щоб їжа обійняла вашу душу. Якщо ви хочете відчути або підтримати українські сенси. Якщо вам потрібно відновити внутрішню силу. Приходьте до нас, якщо вам не вистачає тепла та любові. Меню не публікую, бо воно поки не є сталим. Борщ змінюватися не буде: копчений, як з печі.

На гостей чекають кожного дня з 10:00 до 18:00.

Все буде Україна. Цьом.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

Tarantino family: давайте годувати захисників Києва разом!??

Читати статті про Куди піти у Львові

Читати статті про Львов