Майже з самого початку війни компанія Egersund Seafood розпочала активну діяльність у рамках проєкту FOOD HELP. З початку війни команда займається виробництвом їжі для ЗСУ. А також готує для тих, хто цього потребує найбільше. Tomato.ua розповість детальніше про проєкт.

Компанія повістю перепрофілювалася. На максимумі зусиль і потужностей Egersund Seafood допомагає з харчуванням лікарням, захисникам, біженцям і мирному населенню – всім, хто потребує допомоги.

Готують і відправляють їжу до пологових будинків, пунктів територіальної оборони та ЗСУ, дитячих будинків, центрів крові.

Дні змінюються днями, а наша команда Егерзунд на бойовому посту. Дбайливо готуємо, та веземо туди, де люди потребують допомоги та турботи.

У перші дні команда вирішила працювати безкоштовно змінами по 12 годин – все задля того, аби підтримати військових і наблизити перемогу.

Випікають хліб, готують салати, супи, рагу та інші різноманітні страви.

Відважні водії везуть гарячі, свіжоприготовані страви по всіх районах Києва та у передмістя, а також у Львові. На них чекають кожного дня.

Робота не припиняється ні на хвилину. Команда Егерзунд сіфуд у Львові готує натхненно й старанно, аби забезпечити поживною їжею всіх, хто зараз вкрай цього потребує.

Ми сильні на шляху до перемоги! ??

Про діяльність розповідають у соціальних мережах – Instagram і Facebook.

????? Наша команда Egersund привезла жителям Гостомеля велику партію норвезького лосося у рамках гуманітарної допомоги.

Сьогодні запікали м’ясо, готували супи та салати – забезпечили  свіжою та гарячою їжею пацієнтів і персонал медичних центрів та захисників.

Разом ми переможемо!??

Девіз нашої компанії: «Ми експерти в рибі». Проте й м’ясо ми вміємо ідеально приготувати.

Разом ми сильні!??

У цей складний для нашої Батьківщини час Egersund Seafood відчуває безмежну підтримку вірних друзів і перевірених бізнес-партнерів з Норвегії. Компанії, з якими Egersund Seafood співпрацює вже багато років, з перших днів війни активно допомагають.

Допомагають також українські виробники та всі небайдужі.

Ми щиросердно дякуємо всім, хто приєднується до нас у цій благородній справі!

Дякуємо нашим бізнес-партнерам з Норвегії та України, що безоплатно надають продукти: рибу, м’ясо, крупи та муку, овочі, фрукти, зелень, з яких ми готуємо поживні обіди.

Разом ми сила!??? Ми переможемо! ??

З Україною в серці!??

Кожного дня турбуємось про наших героїв: БагатоЛосося готує для захисників у Києві

Читати статті про Львов