Переглядів: 2079 Час на прочитання: 2 хв
Новости

Tomato.ua продовжує розповідати про найбільш популярні ресторани Кам’янець-Подільського. Це ті заклади, що ви шукали та знаходили на нашій платформі протягом минулого, 2017-го року. Перша п’ятірка закладів вже оприлюднена, справа за другою. Ось і вона.

Найбільш популярні ресторани Кам’янець-Подільського — друга п’ятірка

Шосте місце: Фараон

Кафе Фараон у центральній частині міста посіло шосту сходинку нашого рейтингу. Це місце часто використовують для бенкетів та святкувань. Наприклад, молодята дуже люблять святкувати тут весілля. Прігощають тут стравами української та європейської кухонь за домашніми рецептами. Вечорами гостей розважають музиканти. В одному з залів є акваріум з екзотичними рибками.

Сьоме місце: Мак Смак

Піцерія Мак Смак займає сьому позицію переліку найбільш популярних закладів міста, сама вона розташувалася так само в центральній частині Кам’янець-Подільського. Фірмову піцу на тонкому тісті тут готують за ексклюзивним рецептом. У меню є й популярні європейські та італійські страви, тістечка і торти, фреші.

Восьме місце: Під Брамою

Заклад Під Брамою посідає воьсме місце і знаходіться в унікальному місці: навпроти Старої фортеці, у вартових приміщеннях сторожової вежі міських воріт. Старовинний інтер’єр: оздоблення каменем, масивні меблі, літній майданчик з видом на фортецю і каньйон Смортча. Представлені українська і вірменська кухні. Фірмові страви: хашлама, ченахі, шашлик.

Дев’яте місце: Сакура

Асортимент традиційних страв японської кухні можна знайти в суші-барі Сакура, який знаходиться на дев’ятому місці. Працює власна служба доставки. Інтер’єр оформлений в східному лаконічному стилі. Пропонують різноманітні роли, макі, суші, салати та супи з морепродуктами, сети й гарячі страви.

Десяте місце: Моменто

Й закінчує перелік поулярних закладі в Кам’янець-Подільського піцерія Моменто, розташована у середмісті. Сюди варто зазирнути заради піці на тонкому тісті з різними варіантами начинок. Подають сніданки та бізнес-ланчі. І також працює доставка.

І ще…

Якщо ви часто подорожуєете, то зазерніть у львівський ресторан Ville de Saint Denis, бо там дуже незвична кухня.

Підписуйтеся на нашу сторінку у фейсбуці, щоб отримувати новини про їжу, ресторани та розіграши вчасно.

Поділитися:

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.