Кавова тусовка в кав’ярні CoffeeMan у Сумах – приваблива пропозиція для всіх любителів кави і тих, хто хоче ближче з нею познайомитися. А також для тих, хто хоче зробити добру справу і підтримати наших воїнів. Заклад регулярно влаштовує благодійні заходи на підтримку ЗСУ. Tomato.ua розповість детальніше.

Сміливість – це влаштовувати кавові тусовки та перераховувати гроші ЗСУ

Кавові тусовки в CoffeeMan влаштовували і в мирний час. Але в умовах війни вони стали благодійними.

Перша благодійна тусовка відбулася 21 квітня. Гості слухали лекції та дізналися нову інформацію про каву.

Крім тусовки, також влаштували благодійний майстер-клас від шеф-бариста.

?Найближча Кавова тусовка в CoffeeMan відбудеться у суботу 28 травня о 12:00.

У програмі – капінг кавового зерна та дегустація новинок від ROCK KAVA ROASTERS. Гості спробують справжню каву, обсмажену в Кременчуці.

Шеф-бариста Нікіта Благомислов розповів про капінг:

Капінг — це метод оцінки кавового зерна. Він дозволяє порівняти й зіставити характеристики різних сортів кави та отримати глибше розуміння кожного з них.

Капінг допоможе зрозуміти, який смак властивий даному сорту та дізнатись, які з виявлених характеристик ми намагатимемось розкрити.

На що варто звертати увагу:

• ▪️Аромат меленої кави;
  • ▪️Аромат напою;
  • ▪️Кислотність;
  • ▪️Тіло;
  • ▪️Солодкість;
  • ▪️Смак: найцікавіша частина. У каві можна відчути будь-який смак, від горіха з шоколадом до квіткового, і навіть тропічного;
  • ▪️Післясмак.

Оцінювати каву — дуже азартне заняття.

У цьому ви зможете впевнитися на івенті в CoffeeMan.

?Благодійний захід відбудеться у кав’ярні за адресою вул. Кооперативна 7/1.

?Вартість: 100 грн

Усі зібрані кошти підуть на підтримку ЗСУ??

Для запису на благодійну Кавову тусовку пишіть в Direct на сторінку шеф-бариста.

До зустрічі?

Також на базі CoffeeMan створили Лавку для творчості, і якій представлені роботи наших місцевих митців.

Ви можете придбати листівки, брошки ручної роботи та інші сувеніри. Всі зібрані кошти підуть на підтримку ЗСУ.

За 2 тижні Лавки творчості вдалося назбирати 3200 грн. Кошти відправили у фонд Підтримки армії. Все завдяки вам. І це лише початок!

Кожна куплена листівка або сувенір наближає нас до перемоги ??

Благодійний кейс від компанії Фудіцина: як на київській кухні готують «зарифмовану» тушонку для ЗСУ