Заклад Shashlikyan у Києві запустив кругообіг добра та вдячності. Підвішені обіди в Shashlikyan – це допомога військовим і ще один спосіб сказати «дякую» нашим захисникам, а також підтримати людину, яка цього потребує. Tomato.ua розповість детальніше про благодійну ініціативу.

Підвішена кава – популярна італійська традиція.

Наші заклади адаптували її на український лад. У Києві, Львові та інших містах України пропонують підвішені пончики, каву, піцу, шаурму та інші страви й напої.

Shashlikyan долучився до ініціативи. Відтепер тут діє пропозиція підвішені обіди. Ви можете зробити добру справу, пригостивши когось благодійним обідом. Але не забувайте про безпеку!

Як це працює? Все просто:

?Ви хочете віддячити чи допомогти та оплачуєте підвішений обід.

?Наші захисники, поліція, рятувальники, медики та люди, яким довелося евакуюватися з дому, можуть прийти й поласувати Підвішеним обідом абсолютно безкоштовно.

Вартість Підвішеного обіду – 150 грн.

Оплатити обід можна на сайті Shashlikyan в режимі онлайн з будь-якого куточку країни. А також у ресторані або за телефоном. Підвішений обід можна обрати окремо чи додати до свого замовлення у закладі. Оплатити можна готівкою або за посиланням онлайн.

Не забудьте похвалити себе за добру справу!?

Скористатися підвішеним обідом також дуже просто. Для цього потрібно:

1. Прийти в один із закладів Shashlikyan у Києві.
  2. Показати на касі документ, який підтверджує одну з категорій: ЗСУ, ТрО, поліція, рятувальники, медики, ВПО.
  3. Отримати з собою порцію безкоштовного, гарячого та поживного обіду.

Shashlikyan поділився невеличким звітом за сьогодні на сторінці в Instagram: 11 підвішених обідів.

Робити добрі справи разом ефективніше ?

Приєднуйтеся, і все буде Україна ??

Шматок «нормального життя»: підвішена шаурма для військових у БПШ у Києві