Підвішена шаурма у БПШ у Києві – ще одна можливість сказати «дякую» військовим і допомогти їм. Ви можете пригостити захисників смаколиком. Tomato.ua розповість детальніше про благодійну ініціативу.

Київський заклад БПШ (Біляш. Пончик. Шаурма) належить до сім’ї ресторанів Gastrofamily.

Власник мережі закладів БПШ Дмитро Борисов розповів про благодійну ініціативу «підвішена шаурма» на своїй сторінці в Instagram:

До 24 лютого ми навіть не могли собі уявити, скільки серед наших захисників фанатів стріт-фуду.

Перші «дзвіночки» пролунали тоді, коли ми домовлялися про відправку чергової порції обідів і нам прийшло повідомлення «Знаєте, тут днями шаурма ваша снилася». Потім ще кілька, типу: «Дякуємо за гарячу їжу. Дуже підтримує. Мріємо, як переможемо і до вас з друзями на шаву».

Це було ще в березні. Тоді команда БПШ лише вчилася видавати кілька тисяч порцій гарячих страв, готувати то спагеті з креветками (бо лишилися на складах), то гречку з олениною (бо який добродій привіз просто так центнер оленини), але здебільшого – борщі, супи, салатики, пиріжечки, рагу. Забезпечували військових збалансованим, корисним, зрозумілим харчуванням.

Так би і продовжували, а історія про шаурму, забулася, якби у квітні не сталася неймовірна історія, яку можна назвати «шаурма, яку дочекалися».

Одного разу прийшов переказ в 10 000 гривень. Виявляється, це мама одного військового надіслала гроші «на шаурму для всього підрозділу сина». Назад приймати гроші відмовилася. Лише попросила швиденько все приготувати і відправити в частину.

Ми, трохи шоковані, приготували 380 порцій і відправили захисникам. І, чесно, чати наші координаторів ще ніколи не вибухали так від кількості сердечок та «Дякую».

Усі раділи шалено та щиро.

Дмитро Борисов розповідає:

Не знаю, як це пояснити. Виявилося, що шаурма – це такий от комфорт-фуд, не просто їжа, а шматок «нормального життя», спогадів та мрій, який можна загорнути в фольгу і відправити з доставкою.

Саме так і з’явилася ідея додати «підвішану шаурму» до тисячі обідів, які готують волонтерські кухні закладів.

Механізм простий — ви оплачуєте шаурму в режимі онлайн, і нею може пригоститися наш захисник.

Підвісь шаурму або пончики для військового у два кліки — і підтримай наших хлопців та дівчат смаколиками.

Як підвісити шаурму для військових?

??Купіть шаурму на сайті (за бажанням можете додати пончики): https://gfm.com.ua/kyiv/russkiyvoenniykorablidinahui

?? Щойно збирається партія хоча з 60 порцій, команда БПШ готує та відправляє партію одному з військових підрозділів, які наразі працюють в Київській області.

??Заклад публікує звіт і збирає на наступну партію.

Ви неймовірні! Учора на сайті з’явилася вже 1000-а підвішана шаурма. А пройшло всього кілька днів.

Для тих, хто хвилюється:

Gastrofamily так само продовжує готувати 3000+ гарячих обідів щодня для ТРО, лікарень та інших служб

Крім того, готують тисячі вакуумованих обідів тривалого зберігання для відправки на передову.

Раніше Tomato.ua вже розповідав про кухонні війська Gastrofamily.

Нагадаємо, що в закладах України можна підвісити для військових також каву, піцу, бульйони та інші страви й напої. Ця благодійна ініціатива набирає обертів у різних куточках країни.

Підвішені пончики в Ponchyk boy у Києві: для тих, хто потребує підтримки настрою солоденьким