Рецепт дня

З початку війни компанія Nudefood відправила ЗСУ вже 22125 порцій. Команда дякує за вашу підтримку і звертається по допомогу. Tomato.ua розповість детальніше.

Nudefood – доставка раціонів здорового харчування. З початку війни компанія готує для ЗСУ, територіальної оборони, нацгвардії, лікарень і усіх потребуючих.

За весь час вдалося відправити вже 22125 порцій. Команда не планує зупинятися на досягнутому.

Проте, на жаль, не вдалося знайти фінансування, яке закрило би питання зі сплатою комунальних послуг.

Під тиском орендодавця ми сплатили все самостійно і наразі на нашому рахунку менше 30 000 грн.

Також ми очікуємо наступний рахунок за комунальні послуги та оренду приміщення. На жаль, якщо ми не зберемо потрібну суму – ми будемо вимушені зупинити нашу діяльність.

Тому терміново просимо допомоги ??‼️

Необхідна сума для функціонування кухні — 396 тисяч гривень на місяць.

Ви можете переказати кошти для допомоги на картку.

Команда звітує про готові порції, про надходження та витрати коштів.

Наприклад, 31.03 приготували 414 порцій. Отримали 2000 грн нових надходжень і оплатили комуналку у розмірі 61924 грн.

Nudefood щиро дякує героям-кухарям, а також партнерам, волонтерам і усім небайдужим за доставку продуктів, допомогу та організацію.

Nudefood намагається тішити захисників України цікавими та поживними стравами.

З підписниками поділилися одним із рецептів, а саме — майстер-класом із маринування м’яса.

Готуємо найкраще та найсмачніше для наших захисників ??

‼️ Якщо ви можете допомогти або потребуєте допомоги (готова їжа), або у вас є якісь питання/пропозиції щодо організації допомоги, пишіть Nudefood.

Контакти та реквізити для донатів у дописі в Instagram.

Важлива будь-яка допомога — переказ коштів, репости і т.д.

Все буде Україна! ??

Spicy NoSpicy готує для захисників, медиків і гостей у Києві