Херсон

Шефи проти війни. Кухарі Херсона об’єдналися для допомоги жителям і захисникам міста у цей надскладний час. Tomato.ua розповість детальніше.

Шеф-кухарі щодня готують і доставляють харчові набори для захисників, тероборони, лікарень, поранених, а також для дітей і дорослих, яким доводиться переховуватися у бомбосховищах.

Кожного дня підопічних шефів стає все більше – кілька днів тому їх чисельність перевищила 400 людей у день.

Шефи розповідають про один із складних днів, 15 березня:

Сьогодні був досить не легкий день, адже довелося розвозити їжу під час обстрілів під містом.

По-перше, віддали 300 порцій на лікарні, швидку та бомбосховища.

По-друге, отримували багато запитів від пенсіонерів та багатодітних сімей щодо харчування, і не можемо відмовити, доки є можливість допомагати. Тому розвезли готову їжу, продукти та хліб нужденним людям та їх сім‘ям.

По-третє, з нами на зв‘язок вийшли дитячі садки нашого місті та попросили забрати їх продукти, щоб не псувалися. Це переважно овочі та яблука.

Шефи роблять усе можливе, аби допомогти українцям. Ви можете долучитися. Потрібні продукти, одноразовий посуд, також можна переказати гроші на картку.

Не відмовляємось, як і раніше, від допомоги!

А в душі тішимо надію, щоб це все скоріше мирно закінчилося і ми повернулися до нормального життя!

Але ми і надалі будемо робити все, що в наших силах.????????????

Тому, якщо у кого є можливість допомогти – фінансово або продуктами — будемо вдячні!

Деталі та реквізити у дописі в Instagram.

Дякуємо людям, що не залишають нас і надають допомогу, хто чим може!

Херсон – це Україна! ??

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

Китайка готує для ТРО, ЗСУ та лікарень

Читати статті про Херсон