Переглядів: 1249 Час на прочитання: 3 хв
Рецепт дня

Vovcook – кулінарна книга на межі арт-альбому, з соковитими фотографіями та божевільними колажами. У ній Вова Ташаєв, шеф улюблених українських ресторанів, розповідає усі свої секрети. А також історії з життя чудових людей. Tomato.ua розповість детальніше.

Вова Ташаєв – бренд-шеф і партнер ресторанної групи First Line Group (Eastman, Любимый Дядя). Він здобув усі гастрономічні нагороди України (Пальмова гілка, СІЛЬ тощо).

Автор розповідає про Vovcook:

Ця книга про любов.

Про любов до їжі. Про любов до подорожей. Про любов до своєї роботи. Про любов до локальних продуктів. Про любов до людей, для яких я кожен день готую їжу.

І мені хочеться поділитися цією любов’ю з вами. Тому що без любові в цьому світі нічого не має сенсу.

Всередині книги ви знайдете 50 перевірених рецептів культових страв з 2009 до 2021 року з фотографіями він найкращих food і fashion фотографів. А також проєктні креслення існуючих ресторанів, дивовижні ілюстрації, яскраві колажі та навіть комікс про вино.

Vovcook book – універсальна книга, яка неодмінно сподобається кухарям і майбутнім рестораторам, людям, які колекціонують книги та тим, хто закоханий у їжу, їсть смачно і свідомо та обожнює магію ресторанів.

Вартість книги у футлярі з автографом – 4000 грн. Також можна придбати відеокурс за 8000 грн або все разом за 11000 грн.

Заведения на Подоле: кафе и рестораны, которые стоит посетить

Поділитися:

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Показать все

Читать статьи о Київ

Показать Все Показать все

Читать статьи о Куди піти у Києві

Показать Все Показать все

Читать статьи о Новости

Показать Все Показать все

Читать статьи о Рецепт дня

Показать Все