Головна / Ресторани

Піца Челентано
пн-вс 10:00-21:00
Київ, Андріївський узвіз 38 Поштова площа
Середній чек: $$$$

Коли мова заходить про кулінарні традиції Італії, перше, що спадає на думку – це піца. Саме піца вважається однією з найбільш популярних і улюблених в усьому світі страв щедрої й ситної італійської кухні. Італійське місто Неаполь заведено вважати батьківщиною піци, яка налічує сьогодні понад 200 варіацій. Піца широко затребувана як в Італії, так і далеко за її межами. Не обійшла стороною любов до піци й Україну.

Історія виникнення й основні види піци

Перші згадки про праматір сучасної піци можна зустріти ще в історичних рукописах, датованих першим століттям до нашої ери. Коли в середині шістнадцятого століття в Італії стали з'являтися томати, кулінари почали приготування такої піци, про яку ми маємо уявлення сьогодні.

Сама по собі піца являє собою корж з тіста з начинкою з сиру, овочів, м'яса і зелені, яку випікають у дров'яній печі, на розпеченому камені або в духовці. Найчастіше, основні інгредієнти, які італійці використовують у процесі приготування піци є борошно дрібного помелу, натуральні дріжджі, томати, гриби, м'ясо свинини або курки, морепродукти, сири моцарела і пармезан, а також оливкова олія, свіжа зелень, оливки, цибуля.

Головною особливістю класичної італійської піци є товщина тіста. Неаполітанська піца готується на тонкому шарі тіста, яке після випікання відрізняється хрусткою ароматною скоринкою. Буває як відкрита, так і закрита піца – кальцоне. Відкрита піца має вигляд коржа тіста, який зверху наповнений начинкою з вищезазначених інгредієнтів. Піца-кальцоне являє собою два коржі тіста, між якими є начинка.

Найбільш відомими у всьому світі видами піци вважаються: «Маргарита», «Пеппероні», «Квадро Формаджі», «Сицилійська піца», а також «Прошутто», «Маринара», «Наполі», «Фруттті де Маре», «Гаваї». Класична піца готується на вугіллі у спеціальній печі, температура досягає майже 500 градусів, а процес її приготування займає пару хвилин.

Обирайте піцерію в Києві разом з Томато

Усім, хто любить італійську кухню і, зокрема, не мислить свого життя без хрусткої й ароматної піци, Tomato.ua пропонує відвідати різні піцерії в Києві, де для гостей готують піцу як за класичними рецептами, так і в авторському виконанні, випікаючи страву в дров'яній печі перед очима відвідувачів.

За допомогою актуальної інформації на сайті, користувачі можуть підібрати затишну піцерію для обіднього ланчу, італійський ресторан для свята або сімейної вечері, невелике кафе, де готують неаполітанську піцу власноруч. Можливості сайту Томато пропонують підібрати заклад згідно з:

• Місцем розташування закладу
  • Особливостями кулінарії
  • Додатковими послугами – кулінарні майстер-класи для дітей і дорослих, жива музика, настільні ігри, доставляння їжі, літня тераса.

О команде Tomato

Ми - це невелика команда ентузіастів з України. Ми поставили перед собою місію: зробити так, щоб де б в Україні ви не знаходилися, ви завжди могли смачно поїсти.

Як ми це робимо? Для початку, ми зібрали приголомшливу команду професіоналів - фахівців з дизайну, програмування, маркетингу, копірайтерів, а за сумісництвом - любителів гарної їжі. З їх допомогою ми створили Томато.

Томато допомагає своїм користувачам знайти цікаві місця неподалік. Наша команда регулярно зв'язується з ресторанами - таким чином ми забезпечуємо актуальність інформації. Друга частина нашої команди - це самі користувачі, які діляться своїми враженнями і допомагають один одному у виборі кращих місць.

Ми працюємо і з ресторанами. Для них ми надаємо зручні інструменти для редагування інформації про себе - в результаті відвідувачі отримають максимум інформації, а ресторан зможе зосередитися на тому, чим він любить займатися більше всього - смачній їжі.

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!