Головна / Ресторани

Київ, вул. Басейна 1-3/2 Площа Льва Толстого
Gastrofamily Food Market
пн-чт 10:00-23:00, пт-сб 10:00-02:00, вс 10:00-23:00
Київ, вул. Басейна 1-3/2 Площа Льва Толстого
Кухня: Американська, Європейська, Італійська, Грузинська, Морепродукти, Суші, Японська, Піца
BRO market
Київ, вул. Велика Васильківська 1/3-2 Театральна, Площа Льва Толстого
BRO market
пн-вс 10:00-23:00
Київ, вул. Велика Васильківська 1/3-2 Театральна, Площа Льва Толстого
Кухня: Італійська, Суші, Японська, Піца

О команде Tomato

Ми - це невелика команда ентузіастів з України. Ми поставили перед собою місію: зробити так, щоб де б в Україні ви не знаходилися, ви завжди могли смачно поїсти.

Як ми це робимо? Для початку, ми зібрали приголомшливу команду професіоналів - фахівців з дизайну, програмування, маркетингу, копірайтерів, а за сумісництвом - любителів гарної їжі. З їх допомогою ми створили Томато.

Томато допомагає своїм користувачам знайти цікаві місця неподалік. Наша команда регулярно зв'язується з ресторанами - таким чином ми забезпечуємо актуальність інформації. Друга частина нашої команди - це самі користувачі, які діляться своїми враженнями і допомагають один одному у виборі кращих місць.

Ми працюємо і з ресторанами. Для них ми надаємо зручні інструменти для редагування інформації про себе - в результаті відвідувачі отримають максимум інформації, а ресторан зможе зосередитися на тому, чим він любить займатися більше всього - смачній їжі.

Потрібна інформація про заклад?
Завантажуйте додаток!