Рецепт дня

Нарешті світ побачив «100 рецептів на кожен день». Це ексклюзивна книга Ольги Мартиновської та Володимира Ярославського. Tomato.ua розповість детальніше.

Шеф-кухарі кілька місяців працювали над структурую, експериментували на кухні та розробляли унікальний дизайн.

У книзі зібрано 100 рецептів та понад 400 покрокових фотографій, розроблених кулінарами.

У ній – лише перевірені рецепти. Серед них – страви на свята та на кожен день. Ними ви неодмінно здивуєте рідних і друзів, навіть гурманів. Завдяки книзі ви зможете стати справжнім домашнім шеф-кухарем і здійснити мрію – відкрити кулінарний бізнес.

Кухарі познайомилися на «Мастер Шеф» дуже швидко стали командою. Ольга розповідає:

З ним мені було легко, ми одразу відчули спорідненість душ… З ним мене пов’язує дуже багато. Одне з найважливіших спільних «а давай» — наша ексклюзивна книга «100 рецептів на кожен день».

Поспішайте придбати книгу: тиражу залишилось небагато, а новий не планують. Вартість книжки: 950 грн – стандартне видання та 5800 грн – колекційне видання.

Кращі місця для зустрічі Нового 2022 року в Києві. Частина 2

Читати статті про Куди піти у Києві