2 дні тому команда сім’ї ресторанів Gastrofamily повноцінно розгорнула роботу Центрального штабу кухонного опору. Tomato.ua розповість детальніше про допомогу українцям під час війни від закладів Дмитра Борисова. У команді працівники ресторанів Любчик, БПШ, Білий налив, DOGZ, GastroFamily Market та інших. Долучаються команди інших закладів. Також задіяні склади, до яких фізично змогли дістатися.

??Про початок роботи на своїй сторінці в Instagram повідомив Дмитро Борисов:

Сьогодні перший день, як ми повноцінно розгорнули роботу «Центрального штабу кухонного опору».

В робочих чатах було багато любові. Ледве встигали розвозити обіди в ОХМАТДИТ діткам та 250 канапок і бургерів в Олександрівську лікарям.

Передали 52 бургерів військовим. Після війни вони пообіцяли прийти в гості з квітами.

На кожній коробці їжі для територіальної оборони та ЗСУ наші кухарі писали те, про що зараз думають всі «Ти – мій герой», «Ти — моє завтра», «Залишайся живим».

Один підрозділ попросив привезти воду, команда відвезла її з апельсинками та тортиками.

На запит жителів одного з ЖК наші франчайзі відкрили свій ресторан і перетворили його на ще одну волонтерську кухню.

Приготували сотню обідів для журналістів. Інформаційний фронт теж багато важить.

В Харкові встигли вивезти та розподілити продукти з одного закладу. Інший, на жаль, під страшними обстрілами, не дісталися.

Адресно передавали на запити продукти старшим людям, які самі лишилися вдома.

Оголосили набір у «Кухонні війська» і просто вражені від кількості заявок. Будемо зв’язуватися з усіма.

А поки неймовірно вдячні колегам, які поділилися продуктами. Відкрили свої кухні під чесне слово, тому що всі все розуміють і готові віддати все, аби наблизити перемогу.

Колись про це, справді, напишуть книжку. А поки лише на завтра у нас заявок на 2 700 обідів.

Спробуємо впоратися.

Все буде Україна!

??Дмитро Борисов пишається своєю командою. До початку повноцінної роботи штабу розподілили запаси продуктів і годували людей. Долучилися ресторани мережі та франчайзи. Їжу передавали для різних підрозділів ДСНС, поліції, госпіталів і територіальної оборони, а також у дитячі лікарні, пораненим і усім, хто цього потребує.

??Ресторани активно опрацьовують заявки від волонтерів. Якщо ви маєте ідеї як допомогти (кухарі/логістика/продукти) або нагальні потреби, пишіть закладам у соціальних мережах.

??Заклади намагаються підтримати колег, які пішли захищати країну.

Люблять і цінують кожного та кожну.

Вірять у перемогу та зроблять для неї все можливе.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал, щоб дізнаватися усі новини про допомогу вчасно!

Київські заклади об’єдналися для допомоги під час війни