З першого дня війни кримськотатарський заклад Софра допомагає захисникам у Києві. Готують гарячі страви для хлопців з ЗСУ і ТРО. Tomato.ua розповість детальніше про волонтерську діяльність закладу.

Софра перетворилася на волонтерську кухню. З початку війни тут готують гарячі обіди для тероборони, ЗСУ, лікарень, літніх людей і всіх, хто потребує допомоги.

Доброго вечора, ми з Софри)

Продовжуємо годувати наших хлопців)

Свої запаси заклад використав доволі швидко. Але продовжує купувати продукти. Провізію почали привозити перевірені кримські хлопці. Також допомагають партнери, друзі, виробники, підприємці та всі небайдужі.

Софра доставляє готову їжу через перевірених волонтерів, яких знають особисто.

Загалом, команда справляється самостійно. Але якщо ви маєте, чим допомогти (наприклад, транспортом, з доставкою, з упаковкою або одноразовим посудом) – пишіть Софра у соціальних мережах.

Допомогти можна і фінансово – на закупівлю продуктів. Деталі та реквізити на сторінці у Facebook.

Також пишіть, якщо ви потребуєте допомоги або знаєте, кому вона потрібна (захисники, літні люди, діти, медики, переселенці, жителі міста тощо).

Волонтери, представники ЗСУ та ТРО – звертайтеся за потреби.

Заклад Софра вдячний усім за допомогу:

Дякуємо всім, хто допомагає, дякуємо нашій команді Софра, бо кожен виконує свою роль: хтось щодня годує наших хлопців, хтось вступив в ТРО, хтось допомагає розливати Бандерівське смузі, і тому ми неодмінно переможемо!

А найголовніше – дякуємо нашим ЗСУ, ви наші Леви!

Все буде Україна!???

Klukva&Brukva на варті в Києві: годуємо ВСУ, ГУР, ТРО, пожежників і сусідів??