Куди піти у Києві

Крива Піца – атмосферний ресторан середземноморської кухні на Великій Васильківській 42А, неподалік від метро Льва Толстого. Tomato.ua поспілкувався з Владиславом Петровим, директором і співзасновником Кривої Піци, та з SMM-менеджеркою Єлизаветою. Дізналися про піцу, меню й особливості рецептури, про інтер’єр і фішки закладу.

Як усе починалося?

Ресторан Крива Піца відчинив свої двері 14 лютого 2022 року – рівно за 10 днів до початку повномасштабного вторгнення.

Коли ми відкривали заклад, нам, як і всім українцям, не хотілося вірити, що таке може відбутися. Але вже нещодавно ми відсвяткували свою першу річницю.

Владислав Петров відкрив заклад разом із досвідченим шеф-кухарем Юрієм Летучим, який з лютого і дотепер захищає нашу країну в гарячих точках. Саме йому належить ідея створення, концепція, кухня, рецептура.

Назва закладу доволі оригінальна, чому саме «Крива Піца»?

Ми готуємо піцу руками, тому вона просто не може бути ідеальної форми. Але це і не важливо. Головне, щоб вона була смачною.

Поділитеся секретами рецептури?

Головний секрет – у тому, що піцу готують з італійського борошна, дотримуючись італійських традицій.

Концепція та меню

Крива Піца – ресторан середземноморської кухні: від Португалії до Туреччини. Головна зірка меню – піца з дров’яної печі.

Рекомендуємо скуштувати:

• Піцу з грибами та трюфельним кремом (250 грн);
  • Піцу з морепродуктами (345 грн);
  • фірмову Криву Піцу (250 грн).

Окрім піци, у меню представлені салати, пасти, сніданки (які подають із соком або просеко), холодні закуски, десерти, а також страви, приготовані на вугіллі в хоспері.

Яскраві позиції:

• Салат з кальмарами (250 грн);
  • Свинні ребра ВВQ зі смаженю картоплею (235 грн);
  • Крем-суп з ароматними білими грибами (195 грн).

Бар і напої

У барному меню ви знайдете авторські чаї, пиво, вино, міцний алкоголь, коктейлі, безалкогольні та алкогольні напої.

ТОП напоїв:

• Коктейль Англійська незаймана (135 грн) з джином і гранатовим соком;
  • Кривий Глінтвейн (170 грн);
  • Чай «Кривий» ожиновий (86 грн).

У нас ще є така маленька фішка – алкогольні коктейлі ми подаємо з побажаннями й передбаченнями.

При оформленні ресторану в інтер’єрі поєднали елементи різних стилів. Як вдалося наповнити простір затишком і зберегти баланс?

У залах на 1 та -1 поверхах (зал-сховище, де безпечно навіть під час повітряної тривоги) різний інтер’єр, завдяки чому немає перенасиченості стилями. Загалом, інтер’єр можна назвати інстаграмним – тут з легкістю можна зробити яскраву стильну фотографію. Одне з найзатишніших місць у ресторані – столик з панорамним вікном.

Цікавий елемент інтер’єру – особлива поличка в залі закладу, на якій зберігають продукти для приготування страв (мішечки з мукою, олію тощо).

Розкажіть детальніше про ваші фішки, інтерактиви, свята й заходи

Інтерактиви намагаємося пов’язувати з інфоприводами.

Наприклад, 14 лютого ми зізнавалися своїм клієнтам у коханні. Одне з оригінальних побажань – «Ми кохаємо тебе, як пса Патрона, але трішечки більше». 8 березня гостей пригощали десертом від шефа і велкам-дрінком.

Гості святкують у нас Дні народження, особливі події, влаштовують банкети. Спеціальна пропозиція для іменинників – знижка 10% на меню. Також є знижки для військових – -20%.

Крива Піца має цікаву інстаграм-сторінку, де окрім звичних фото страв присутні відео в жартівливому форматі, щоб підняти настрій у такий нелегкий час.

Зірка сторінки – адміністратор Рома, котрий зробить усе, аби занурити гостей в приємну атмосферу та розважити їх.

Найбільша тусовка у нас буде в день Перемоги! Запрошуємо всіх!

Відвідали Криву Піцу – задонатьте на ЗСУ!??

Головна фотографія: Крива Піца.

Читати статті про Куди піти у Києві