Переглядів: 719 Час на прочитання: 2 хв
Львов

У Львові постійно виникають нові заклади. Тож Tomato.ua пройшовся містом та знайшов три цікавих, на наш погляд, бари Львова, де можна хільнути по чарці, погрітися, зустрітися із близькими та, де правду діти, заробити похмілля або вилікувати його.

Три нових бари Львова — де зустрічати весну

Hashtag 2.0

Hashtag 2.0 відкрився нещодавно, і тут ще й досі можна відчути в повітрі аромат всього нового. Як і дим кальянів, які тут роблять справжні майстри. Що тут робити, окрім того, що курити дуже круту димну суміш? Їсти бургери (89 грн) з досить великого бургер-меню або різноманітну піцу (119 грн).

бари Львова

І, звісно, пити. Шоти, лонги або щось безалкогольне? Обирати вам, а наш вибір очевидний для лютого. Гарячий алкогольний коктейль на основі рому, ванилі, манго і чорного чаю — це Spicy Punch за 74 грн. Атмосферний інтер’єр у стилі лофт, хороша витяжка, багато Sony Playstation роблять це місце супер-точкою на мапі міста, де варто зустрічатися з друзями.

бари Львова

Малинівка

Не всі знають, але в центрі Львова досить нещодавно відкрилася Малинівка. Це місце є не лише монобрендовою крамницею зі смачнющими виробами з малини. Тут ще й роблять чудовий малиновий глінтвейн (40 грн), який неможливо забути. Окрм глінтвейну тут можна придбати і настоянку малинівку у пляшках. Й інші алкогольні напої, в яких представлена суміш ягід, звісно, з малиною.

Крамничка-бар декорована дуже інстаграмно. Тут є яскраво-рожева стеля, білі полиці на фоні рожевих стін виглядають несподівано яскраво. Для свята всіх закхоханих, яке тільки наближається, чудове місце, аби випити з близькими.

Limoncello bar

І ще одне місце, про яке хочеться сказати, це Limoncello bar. З назви зрозуміло, що тут потрібно пити лімончелло або італійське вино та їсти пасту. Наприклад, карбонара тут коштує 99 грн.

бари Львова

У разі, якщо ви розлили свою чарку лімончелло, вам наллють ще одну за рахунок закладу. Цей бар є досить яскравим та чудово буде виглядати на фото. Окрім того, що це бар, це можна назвати й італійською траторією, де готують смачний капучіно (45 грн) та десерти на кшталт панна-коти (89 грн).

Куди ви підете зустрічати весну, у які бари Львова?

https://tomato.ua/blog/svyatkovi-napoi-u-kavyarnyah-lvova/

 

Поділитися:

Наскільки публікація корисна?

Натисніть на зірку, щоб оцінити!

Середня оцінка 0 / 5. Кількість оцінок: 0

Оцінок наразі немає. Поставте оцінку першим.

Показать все

Читать статьи о Куди піти у Львові

Показать Все Показать все

Читать статьи о Львов

Показать Все