Коли почалася війна, жителі Львова зрозуміли, що потрібно всіма силами наближати перемогу. Місцеві кухарі, власники і працівники закладів та волонтери обрали свій спосіб – їжу. Вони об’єдналися та створили Центр забезпечення харчуванням тероборони Львова. Tomato.ua розповість, чим займається центр та як допомогти.

Вранці 24 лютого президент рф путін оголосив про початок вторгнення до України.

За цей час мільйони людей покинули свої домівки у пошуках безпеки для себе та своєї родини – хтось поїхав за кордон, а дехто залишився в Україні. Лише у Львівській області кількість вимушених переселенців Львівській області склала понад 100 тисяч осіб (станом на 9 березня).

Кожен з нас зараз на війні – хтось із зброєю в руках, хтось волонтерить, а хтось — забезпечує переселенців житлом…

Львівські заклади обрали їжу, як спосіб допомоги та турботи про тих, кому зараз це вкрай потрібно. Група волонтерів об’єднала свої зусилля заради забезпечення харчуванням захисників. 26 лютого було сформовано центр для забезпечення харчування тероброни міста Львів.

В ініціативі беруть участь:

Львівський заклад Pasta Café разом із Open, Re:bro, Daily Dose, а також організація World Central Kitchen.

Наразі годують не лише ТРО, але й біженців та окремі волонтерські групи.

Що роблять у центрі?

Готують, пакують і доставляють їжу по Львову та на кордон тим, хто зараз цього найбільше потребує. А саме – тим, хто:

• охороняє наш спокій;
  • опинився далеко від дому;
  • щоденною працею наближає перемогу України.

Коротко в цифрах:

• 150000+ безкоштовних обідів команда волонтерів приготувала та спакувала за 50+ днів.
  • 3000+ людей годують кожного дня.
  • 30+ волонтерів працюють кожного дня на кухні та старанно виконують свої обовязки.

Ви можете долучитися до допомоги! підтримати волонтерів можна трьома способами:

• Придбати готові обіди для потребуючих.
  • Допомогти із закупівлею необхідних продуктів.
  • Стати постійним партнером.

Волонтери звертаються до всіх небайдужих:

Допоможіть нам допомагати!

Почастуйте обідом!

У центрі готують 3000+ гарячих обідів кожного дня. Це потребує регулярного постачання та ресурсів. Щодня на харчування оборони витрачають приблизно 40000 гривень. Команда залучає власні ресурси та допомогу меценатів. На жаль, з кожним днем робити це все складніше.

Ви можете приєднатися до благодійної ініціативи та нагодувати тих, хто потребує допомоги.

Придбайте гарячі обіди для тих, хто найбільше цього потребує: бійців територіальної оборони, волонтерів, вимушених переселенців. Допомогти можна одноразово чи на постійній основі.

Оберіть бажану кількість обідів, оплатіть замовлення, а волонтери приготують та доставлять їжу. Зробити це можна на сайті https://oborona-food.com/.

Для зручності пропонують різні варіанти:

• 3 обіди – 300 грн;
  • 5 обідів – 500 грн;
  • 10 обідів – 1000 грн;
  • 20 обідів – 2000 грн;
  • 50 обідів – 5000 грн.

Ви можете пригостити обідом конкретну групу людей.

Допомогти також можна фінансово, зробивши грошовий переказ.

Волонтерам допомагають друзі, колеги та всі небайдужі з України і світу! Долучайтеся і ви!

Дякуємо кожному. Кожному, хто долучається. Хто допомагає, як може.

Якщо ви маєте будь-які ідеї для співпраці – напишіть нам!

Разом ми точно переможемо і нас вже незабаром чекає світле майбутнє у нашій країні.

Слава Україні!??

Українці — непереможні: заклади, які відкрилися під час війни